Keçiören Eğitim Araştırmadaki Saldırının Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Türkiye'yi infiale uyandıran Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarına yönelik şiddete ilişkin Hastanenin güvenlik kamerası görüntülerinden elde edilen yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflarda, husumetli olduğu kişi tarafından vurulan A.Ö, hastaneye getirildikten kısa bir süre sonra yakınları da kayıt masasındaki bilgisayarı düşürmeye çalışıyorken bir kısmıda canlandırma bölümünün kapı ve camlarını yumrukladığı görülüyor.

Gündem 23.09.2020, 22:26 24.09.2020, 01:03 Güler Sağlam
Keçiören Eğitim Araştırmadaki Saldırının Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarına yönelik şiddete ilişkin yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Hastanenin güvenlik kamerası görüntülerinden elde edilen fotoğraflarda, husumetli olduğu kişi tarafından vurulan A.Ö, hastaneye getirildikten kısa bir süre sonra yakınları da yoğun bakım servisi önünde toplanıyor. Bir süre sonra maktulün eşi G.Ö, kayıt masasındaki bilgisayarı düşürmeye çalışıyor.

Ardından maktulün yakınlarından B.O ile olayda yaralanan F.Ö de canlandırma bölümünün kapı ve camlarını yumrukluyor.

TIKLAYIN

Polisin müdahalesi üzerine maktul yakınlarından Y.Ö yoğun bakım girişindeki masaya vururken, M.D.Ö ise polis ve güvenlik görevlilerine mukavemet ediyor.

Bu esnada bazı maktul yakınlarının yoğun bakım kapısını zorlayarak içeri girmeye çalışması üzerine sağlık çalışanları, polisin oluşturduğu koridordan olay yerinden tahliye ediliyor.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, sağlık çalışanlarına yönelik eylemleri içeren görüntüleri ihbar kabul ederek 5 şüpheli hakkında, “kamu malına zarar verme” ve “görevini yaptırmamak için direnme” suçlarından soruşturma başlatmıştı. Savcılık ise 5 şüphelinden ikisi hakkında tutuklama talebinde bulunmuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Sessiz 4 ay önce
ALÇAKLAR BABANIZIN MALIMI. GİDİN EVİNİZİ BARKİNİZİ DAĞITIN BAKALIM SERSERİLER.
Sağlıkçı 4 ay önce
Demek bakanın dediği gibi yakınını görmek için gibi bir niyetleri yokmuş,hastane yönetimi bunu izletmedimi bakan yada bakan izlediyse niye sağlıkçıları kıracak bi uslüp kullandı?
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?