PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

‘Karımı Hüngür Hüngür Ağlattınız’ Diyerek Doktoru Tehdit Eden Şahsın Dosyası Uzlaşma Bürosuna Gönderildi

Ankara Şehir Hastanesi Kadın Doğum bölümünde görev yapan doktoru Ukrayna uyruklu eşini tahlil sonuçlarını beklediği sırada “karımı hüngür hüngür anlatmışsınız, burayı talan edeceğim” şekilde tehdit ederim Mustafa P. hakkındaki dosya, tehdit suçu kapsamında savcılık tarafından uzlaştırma bürosuna gönderildi.

Gündem 17.06.2022, 15:19 Cansu Polat
‘Karımı Hüngür Hüngür Ağlattınız’ Diyerek Doktoru Tehdit Eden Şahsın Dosyası Uzlaşma Bürosuna Gönderildi

Ukrayna uyruklu eşinin kan alınması esnasında ağlatıldığını ileri sürerek kadın doğum bölümü doktorunu tehdit eden Mustafa P.’nin tehdit savururken cep telefonu ile çekilen görüntüleri savcılık dosyasında delil olarak değerlendirildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından şikayet üzerine olayla ilgili yapılan soruşturma tamamlanırken savcılık tehdit suçunu uzlaştırma kapsamında olması sebebiyle dosyayı Uzlaştırma Bürosuna gönderme kararı verdiği öğrenildi.

Uzlaştırma bürosuna gönderilen savcılık dosyasında doktorun “hastanın kan sonuçlarını öğleden sonra poliklinik şefi ile değerlendirelim, kendisine söyleyeceğiz” beyanı üzerine hasta tarafından “ne biçim iş yapıyorsun? beni bekletemezsin, bana bakmak zorundasın” şeklinde ifadeler kullanılırken yaklaşık 15 dakika sonra doktorun yanına gelen eşinin “eşimi nasıl ağlatırsınız, seni öldürürüm” diyerek tehdit ettiği belirtildi.

Yorumlar (3)
Ne uzlaşması hapse gidecek 2 hafta önce
Ne uzlaşması hapse gidecek
hbb 2 hafta önce
hapse girmesi için doktoru öldürmesi gerekirdi galiba.
tahsin fatih emekli doktor eski bashekim 2 hafta önce
bakanlik avukatlari talimat almadan dogru duzgun bir takip yapamiyor bakan koca adalet bakani ile karsilasmak istemiyor sonuc hep boyle oluyor yargi sisteminin yasayi tam olarak uygulamasi icin gerekeni yapmak saglik bakanliginin gorevi ama yapmiyor..
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?