PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kabine değişecek.. Yeni Kabinede MHP’li Bakan Olacak İddiası

Gün geçmiyor ki Ankara kulislerinde hükümet kabinesinin değişeceğine yönelik yeni iddialar ortaya atılmasın. Son iddiaya göre Cumhurbaşkanlığı kabinesinde yapılacak kısmi bakan değişimi ile MHP’li bazı isimlerin kabinede yer alacağı ileri sürüldü.

Gündem 14.04.2022, 13:34 14.04.2022, 19:47 Cansu Polat
Kabine değişecek.. Yeni Kabinede MHP’li Bakan Olacak İddiası

Bilindiği gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından dönem dönem bakanların görevden affı alınarak kabine değişikliği yapılıyor. Yine bu görevden aflardan birinin gerçekleşmesi ile yeni kabinede MHP’li bazı isimlerin yer alabileceği Ankara kulislerinde konuşuluyor.

CUMHUR İTTİFAKI KABİNESİ OLUŞTURULACAK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “kendilerini muhalefet” olarak ilan etmelerine rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP’den bazı isimlerin kabinede yer almasını istediği dile getiriliyor. Özellikle MHP içerisinden iki bakanın kabineye atanabileceği konuşuluyor. Bu durumla birlikte AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı ilk kez bir kabinede bir araya gelmiş olacak.

HEDEF, İTTİFAKTA HEYECAN OLUŞTURMAK

Cumhur İttifakı kulislerinde, söz konusu MHP’li isimlerin kabineye atanması halinde Cumhur İttifakı’nın seçime daha büyük heyecanla gidebileceği aktarılıyor. Özellikle MHP teşkilatlarında oluşacak rahatsızlığı önlemeye yönelik de bakan atamalarının yapılması öngörülüyor. AK Partili bazı isimler de kabineye MHP’li bakanların atanmasına sıcak bakıyor.

Milli Gazete

Yorumlar (4)
44 1 ay önce
SAĞLIĞA ATAYIN BİRBİRİNİ YESİNLER BAK SEN OZAMAN ÇURCUNAYA
Hemsir... 1 ay önce
Bir hastanede 10 yıllardır 1 gece nöbet tutmamış. Gerekçesiz yani ne muafiyet geren bir durumu var nede 25 yıl üstü. Kaldı ki + mesai olan bir yerde 25 yıl üstü de nöbetten ha diyince çıkamaz. Hemşirelik le alakasız yerde çalışanlar. Yogunbakim da sırtından ter süzülerek +2 mesai haftalık çalışanlar. Gecede 5 defa hastayı tomo indirenler size hakkımız haram ediyoruz. Bu adaletli iş ve çalışma barışına katkı sağlayan yönetim hakkımız haramdır okadar. Kıyamet günü ne hazırlanin 90 yıl da yaşasan ölüm muhakkak gelicek. Bu kişi 10 yıldır niye nöbet tutmuyor diyinece onun kocası doktor cevabını veren yazlıklar olsun sana liyakatin yoksa yapma bu işi. İnsanlar size ve yönetiminize ah ediyor. Sizi Allah a havale ediyor. Sadece Çorum değil yani.
Seis 1 ay önce
Simdide bakanliklari satmayami basladilar
kemal 1 ay önce
ABBA YOLCUDUR BEYLER.
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?