İstanbul’da Sağlık Çalışanlarına Büyükşehir Belediyesinden İndirimli Ev!

Sağlık çalışanlarına bir destekte İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. Kiptaş'ın 1396 konutlu projesinde 50 daire bu zamana kadar hayat kurtarmak için çabalayan, gecesini gündüzüne katan ama hala ev sahibi olamayan sağlık çalışanlarına ayrıldı.

İstanbul’da Sağlık Çalışanlarına Büyükşehir Belediyesinden İndirimli Ev!

Projenin lansman tanıtımında konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Başta bu dönemde büyük fedakarlıklar yapan sağlık çalışanlarımıza özel bir hak tanınması, henüz gücü ev ahibi olmaya yetmeyen insanlara kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlamak, bizim en büyük karakterimiz” dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI DA İNDİRİMLİ KONTENJANDA!

TIKLAYIN

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal konut projesine Kiptaş öncelik dar gelirliler ve hiç evi olmayanlar ve salgında büyük fedakarlık yapan sağlık çalışanlarına özel bir hak tanındı. Henüz gücü ev sahibi olmayan yetmeyen insanlara Kira öder gibi ev sahibi olmasını sağlamak için kiptaş 1396 konutluk proje yapımına başlıyor.

Sabit taksitlerle asgari ücretin altında ödeme planları sunulacağı duyurulan proje, İstanbul Silivri'de yükselecek. İnşaatın hızla başlatılmasının bir amacının da salgın nedeniyle kayıp iş gücünü yeniden sağlamak olduğu ifade edildi. 

120 AY 2.250 LİRADAN BAŞLAYAN TAKSİTLER

Peşin 228 bin liradan başlayan daireler, 46 bin lirası peşin, 120 ay 2,250 liradan başlayan taksitlerle de satışa sunulacak. 1-21 Haziran tarihleri arasında başvurular alınmaya başlanacak.İlk kez internet üzerinden de başvurulacak. Talep yoğun olursa kura çekilecek. 

1396 dairenin %40’ı ise; engelli, şehit aileleri, gaziler, dul ve yetimler ve ilk kez sağlık çalışanlarına da ayrıldı. Tek şart ev sahibi olmaları.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 15:51

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hulya Dogan
Hulya Dogan - 4 hafta Önce

Beylikduzu devlet hadtahanesi.buyukcekmecede. hemsireyim.evim yok olursa sevinirim

Fatma ustaoglu
Fatma ustaoglu - 4 hafta Önce

Beylikduzu devlet hastanesin de personelim evim yok olursa mutlu olurim

Faruk kor
Faruk kor - 3 hafta Önce

Nasil basvuru yapabiliriz

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------