PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Instagram Fenomeni Hemşireyi Babasının Uşağı Sandı!

Instagram‘da takipçi sayısıyla ünlü olduğu öne sürülen Melis Erkılıç, devlet hastanesi acil servisinde hemşirelerdin su ve soda talebini yerine getirmediklerini açıkladığı videosu alay konusu oldu.

Gündem 29.08.2022, 13:43 Cansu Polat
Instagram Fenomeni Hemşireyi Babasının Uşağı Sandı!

Arkadaşının hastalanması sonrası gittiği devlet hastanesi acil servisinde yaşadıklarını Instagram hikayesinde anlatan Melis Erkılıç sosyal medyanın alay konusu oldu.

Erkılıç acil servisteki hemşireyi garson sanarak su ve soda getirmelerini istemiş. Hastanedeki hemşirelerden soda istediği videosu alay konusu oldu. Instagram fenomeni devlet hastanesi acilinde başından geçenleri anlatmasının ardından sağlık çalışanları Erkılıç’ı tiye aldı.

Diğer taraftan hastanede hamam böceklerinin gezdiğini iddia eden Melis Erkılıç ayrıca hemşirelerin arkadaşında damar yolu bulamadığını, uzun süre kolunu deldiklerini, her tarafım kan olduğunu söylerken sağlıkçılar da, damar yolu bulunamayandan bahsedildiği kadar kan akmayacağını Erkılıç’a hatırlattı.

Yorumlar (9)
BU TİPLERİN SGK SI İPTAL EDİLİP 1 ay önce
GÖREVİNİ YAPAN ÇALIŞANI SÖZLÜ TACİZDEN KAMU DAVASI AÇILMALI
aaa şaşkın 1 ay önce
restoran yerine hastaneye mi gitmiş şaşkın
gerçek 1 ay önce
sağlık hizmet sektörüdür. Burada ana sorun şu şehir hastaneleri özerk üst düzey hastaneler mi olacak yoksa devlet hastanesi mantığı mı. yurt dışı ve yurt içinde butik özel hastanede çalıştım. Kapıda vale karşılar idi. hastane içinde tüm işleri yapmak üzere bir personel yanlarında verilir idi. Tüm işlemleri vs o yapar idi. Hastanın tüm ihtiyaçları bir tel vs ile hemen odasına gelir idi.
şehir hastanesi yöneticileri bu videoyu 5-6 kez izlemeli ve hedefleri ne ona göre yapılanmaları gerekiyor. Şehir hastaneleri hekimleri 4924 ile çalıştırmalı ve diğer sağlık personelini ise taşeron . Hizmet kalite ve mantığı belirlemeli ve ona göre sağlık ekibini belirlemeli.
... 1 ay önce
İşinize geliyorsa.gelmiyorsa özel hastanede para dokebilirsiniz. Devlet Hastanesi'nde bu paraya bu maasa bu kadar hizmet. Bu arada hekim hemşire sizin özel isteklerinizi yapmak zorunda değil. Yapmamız gerektiği kadarını yaparız gerisini canımız isterse yaparız bunu öğrenin artık
YAMUK RUJLU BAYAN 1 ay önce
Kula köle değiliz bilin isteriz
Beyin bedava ama olana 1 ay önce
O küçücük beyninle ne anlatmaya çalıştın acaba bide fenomen sanıp bir sürü takip eden var
Hemşire 1 ay önce
Ayyy yerim seni ben şapsik,kim seni saldı boyle
murat 1 ay önce
sallama kazım
Ukala 1 ay önce
O küçük beyniyle bir sürü izlenme alıp takipçi edinmiş...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?