PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İddialar Doğru mu? Hemşire, Başhemşire Torpili İle 2 Yıl Hastaneye Gitmedi mi?

Gazi Devlet Hastanesinde hemşire olarak görev yaptığı ileri sürülen G.E.’nin Pandemi sırasında 2 yıl süresince çalıştığı hastaneye gitmediği ileri sürüldü.

Gündem 09.06.2022, 01:42 Cansu Polat
İddialar Doğru mu? Hemşire, Başhemşire Torpili İle 2 Yıl Hastaneye Gitmedi mi?

G.E.’nin 2 yıl boyunca hastaneye gitmeden çalışmış gibi gösterildiği iddia edilirken bu durumu hemşirenin eşinin Hastane Başhemşiresini 2 yıl önce Saraybosna ve Makedonya’ya tatile göndermesi olduğu ileri sürüldü.

Hastane Başhemşiresinin kişisel herhangi bir masraf yapmadan gittiği tatil karşılığında Pandemi bahanesiyle hemşirenin işe gelmemesini sağladığı Denge Gazetesinde yer alan haberde ileri sürüldü.

Gümrük Müşaviri olarak görev yapan hemşirenin eşinin, hemşireler günü dolayısıyla düzenlenen eğlence de yer alması ve hastane yönetimine teşekkür etmesi ise iddiaları güçlendirdiği yönünde yorumlandı.

Diğer taraftan Samsun İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımda ilde görev yapan pek çok idareci ile birlikte hemşirenin gümrük müşaviri eşinin de yer aldığı fotoğraf dikkat çekerken paylaşımda kullanılan ifadeler ise şu şekilde oldu: “Gazi Devlet Hastanemiz tarafından Hemşireler Günü ve Hemşirelik Haftası vesilesiyle SBB Anakent Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen geceye sağlık çalışanlarımız ve yöneticilerimiz katıldı. Gecede sahne alan sanatçı Coşkun Sabah eşliğinde kutlanan gecede pasta kesimi gerçekleşti”

Yorumlar (4)
Rüşvetçi lanet 3 hafta önce
Doğru ise gümrük eşittir rüşvet işi demektir. Denetlemeler yapılmalı, müşavir ihraç edilmeli, hapse atılmalı. Hemşire eşi, başhemşire bir daha devlette çalışmamak üzere ihraç edilmelidir. Manevi yüksek tazminat ödemelidir her üçü de. Şimdi birileri diyecek daha neler istersen idam edelim. Siz zaten aynı düşük ahlaki değerlere sahip olduğunuz için toplum düzelmiyor. Ya şunlardan vatana millete hayır gelir mi ? Belli ki yoz tipler
hakan 3 hafta önce
tüm kurumlarda idercilerin keyfi yönetimi var,babasının çifliği gibi yönetiyorlar hastaneleri
faruk k 3 hafta önce
kahramanmaraş iline bağlı bir ilçe sağlık müdürünün aynı şekilde eşi kovid pandemisi süresince işe gitmediği ve çoğu zamanı ise il dışında geçirdiğini biliyoruz
Grift 3 hafta önce
Adanada onlarca kişi müdür sayesinde işe gitmiyor, başda kendi gitmiyor. Çok alçakdasınız, bir an evvel defolsalardı. Bakanımız uyuyor mu ?
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?