İdari İzinler Genelgesi İçin Cumhurbaşkanının İmza Bekleniyor!

Dün Cumhurbaşkanının açıkladığı normalleşme sürecinin ardından yüz binlerce memur bugün gün boyu Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanacak idari izinler genelgesini bekledi. Mesai saati bitmiş olmasına rağmen tüm kamu kurumlarının beklediği resmi yazı henüz yayımlanmadı. Kulislere düşen son bilgiye göre, resmi yazının hazırlandığı oldu.

İdari İzinler Genelgesi İçin Cumhurbaşkanının İmza Bekleniyor!

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan idari izin uygulaması ile esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirileceğini ve kamu görevlilerinin bu tarihte işbaşı yapacağını açıklamıştı.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığının Belirlediği Kronik Hastalık Listesi ! haberi için tıklayınız

Tüm kamu personeli bugün, detayları gösteren Cumhurbaşkanlığı resmi yazısının yayınlanmasını bekledi.

Memurlar.net olarak edindiğimiz bilgilere göre, idari izne dair detayları içeren resmi yazı hazırlandı. Cumhurbaşkanlığının imzalaması sonrasında yayımlanacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 21:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesrin tütüncü
Nesrin tütüncü - 5 ay Önce

Hamile sağlık çalışanın idari izinli olması gerekir büyük risk altındalar ilaç alamıyorlar tomografi çekinemiyorlar en büyük risk onlarda Allah korusun inşAllah düzelir çok korkuyoruz

Sadık tok
Sadık tok - 5 ay Önce

2008 den itibaren astım hastasıyım halen tedavi görmekteyim govid 19 saygınında sağlık bakanlığımız ve cumhur başkanımız tarafından idari izinliydik fakat açıklanan listede kronik astım hastalığı çıkarıldı brn ve benim gibi kronik hastalar mahrum edildik buradan ssyın sağlık bakanımız ve sayın cumhurbaşkanımıza sesleniyorum ben ve benim gibi kronik astım hastalarını listeye dahil ederseniz kendi sağlığımız ailemiz ve vatandaşlarımızın sağlığı için sayın sağlık bakanımız ve sayın cumhurbaşkanımıza arz ederim saygılarımla

SIRADAKİ HABER