Hemşire Öldü, Doktor Eşi Ve Oğlu Ağır Yaralı…

Ortopedi Uzmanı Dr. Ramazan Hali’nin kullandığı otomobil, Ankara yolunda kaza geçirdi.

Gündem 09.03.2020, 14:49 10.03.2020, 00:52 Güler Sağlam
Hemşire Öldü, Doktor Eşi Ve Oğlu Ağır Yaralı…

Dörtyol Devlet Hastanesi’nde görev yapan Ortopedi Uzmanı Dr. Ramazan Hali’nin kullandığı otomobil, Ankara yolunda kaza geçirdi.

Kazada, Dr. Ramazan Hali’nin, aynı hastanede birlikte çalıştığı eşi Hemşire Filiz Hali olay yerinde hayatını kaybetti.

TIKLAYIN

Hatay’ın Dörtyol ilçesi Devlet Hastanesi’nde görevli Doktor Ramazan Hali’nin kullandığı özel otomobilin tek taraflı yaptığı kazada hemşire eşi Filiz Halli hayatını kaybetti, çocuğu ile kendisi ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Dörtyol Devlet Hastanesinde görevli Operatör Dr. Ramazan Hali’nin kullandığı, özel otomobil Ankara Gölbaşı Konya makas yolunda tek taraflı kaza geçirdi. Elim trafik kazada araçta bulunan aynı hastanede hemşire eşi Filiz Hali hayatını kaybetti, Dr. Ramazan Hali ile oğlu Yusuf Kerem ağır yaralı olarak Ankara Sahur Hastanesinde tedavi altına alındı.

Ankara Gölbaşı’nda meydana gelen elim kazada eşini kaybeden, ağır yaralı olarak tedavi altına alınan Dr. Ramazan Hali ve oğlu Yusuf Kerem Hali’nin acı haberi başta yakınları, sevenleri ve Dörtyol Devlet Hastanesi camiasını derinden üzdü.  

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Sağlıkçı 11 ay önce
Vekil bey çok doğru demiş umarım hepsi farkındadır. Liyakatsız idareciler kıdemlileri ezme. Uzun zamandır var olan bu sıkıntılar inşAllah geçer diye dua ediyoruz. Çok şükür ki Allahın adaleti var
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?