Hemşire Öldü, Doktor Eşi Ve Oğlu Ağır Yaralı…

Ortopedi Uzmanı Dr. Ramazan Hali’nin kullandığı otomobil, Ankara yolunda kaza geçirdi.

Hemşire Öldü, Doktor Eşi Ve Oğlu Ağır Yaralı…

Dörtyol Devlet Hastanesi’nde görev yapan Ortopedi Uzmanı Dr. Ramazan Hali’nin kullandığı otomobil, Ankara yolunda kaza geçirdi.

Kazada, Dr. Ramazan Hali’nin, aynı hastanede birlikte çalıştığı eşi Hemşire Filiz Hali olay yerinde hayatını kaybetti.

TIKLAYIN

Hatay’ın Dörtyol ilçesi Devlet Hastanesi’nde görevli Doktor Ramazan Hali’nin kullandığı özel otomobilin tek taraflı yaptığı kazada hemşire eşi Filiz Halli hayatını kaybetti, çocuğu ile kendisi ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Dörtyol Devlet Hastanesinde görevli Operatör Dr. Ramazan Hali’nin kullandığı, özel otomobil Ankara Gölbaşı Konya makas yolunda tek taraflı kaza geçirdi. Elim trafik kazada araçta bulunan aynı hastanede hemşire eşi Filiz Hali hayatını kaybetti, Dr. Ramazan Hali ile oğlu Yusuf Kerem ağır yaralı olarak Ankara Sahur Hastanesinde tedavi altına alındı.

Ankara Gölbaşı’nda meydana gelen elim kazada eşini kaybeden, ağır yaralı olarak tedavi altına alınan Dr. Ramazan Hali ve oğlu Yusuf Kerem Hali’nin acı haberi başta yakınları, sevenleri ve Dörtyol Devlet Hastanesi camiasını derinden üzdü.  

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 00:52

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 3 ay Önce

Vekil bey çok doğru demiş umarım hepsi farkındadır. Liyakatsız idareciler kıdemlileri ezme. Uzun zamandır var olan bu sıkıntılar inşAllah geçer diye dua ediyoruz. Çok şükür ki Allahın adaleti var

SIRADAKİ HABER