Hastanedeki Yangın, Büyük Paniğe Neden Oldu!

Şanlıurfa Mehmet Akif inan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde panodan çıkanların dumanların itfaiye ekiplerine haber verildiği ancak çıkan duman nedeniyle vatandaşların büyük paniğe kapıldığı öğrenildi.

Hastanedeki Yangın, Büyük Paniğe Neden Oldu!

TIKLAYIN

Şanlıurfa Mehmet Akif inan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Binasında meydana gelen olayda, yangının henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı hastane panosunda kabloların yandığı iddia edildi. Pano bölümünden yoğun duman gelmesi üzerine güvenlik görevlileri hemen itfaiye ekiplerine ihbarda bulundu.

ETRAFA YAYILAN DUMAN PANİĞE NEDEN OLDU

İhbar üzerine hastaneye gelen itfaiye ekipleri, kısa sürede yangını kontrol altına alarak söndürme ve soğutma işlemi yaptı.Bu arada hastanenin bir kısmını duman etkisi altına aldığı için paniğe neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 22:37

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ragıp
Ragıp - 9 ay Önce

Daha kötü sonuçlar olabilirdi. İdareciler oturur hastaneyi bilmezde riskleri görmezse yangında çıkar herşey olur...Umarım emre hoca ek binadaki idarecileri ödüllendirir tabi gücü yeterse...

SIRADAKİ HABER