Hastanede saldırı! Ortalık karıştı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde döverek öldürülen hasan ayazın yakınları hastaneyi bastı.

Gündem 22.09.2020, 20:20 23.09.2020, 01:41
Hastanede saldırı! Ortalık karıştı

TIKLAYIN

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde döverek öldürülen hasan ayazın yakınları hastaneyi bastı. Burkay K.(20), daha önce babasını darbettiği iddiasıyla tartıştığı Hasan Ayaz'ı (58), döverek ölümüne yol açmıştı. Hasan Ayaz'ın ölüm sebebinin kesinleşmesi için otopsi yapılmak üzere Çaycuma Devlet Hastanesine sevk edildi. Hasan Ayaz'ın yakınları son kez durumunu görmek için hastaneye akın ederken savcılık talimatı ile kimse morga alınmadı. Morga girmek hasta yakınları olay çıkardı. Hastanede bulunan eşyalara zarar verildi camlar kırıldı.Savcı olay yerinde zor anlar yaşarken hasta yakınları bir türlü sakinleştirilemedi. Hastane polisi olayı kontrol altına almakta yetersiz kalınca tekviye istedi. Desteğe gelen ekip olaya müdahale ediyor.

Zhaber

Yorumlar (4)
Bay doğru 1 ay önce
Nerdesin sağlık bakanı
Sağlık 1 ay önce
Biraz da oy kaygısının uzağında olun biraz da oy kaybederiz korkusundan kurtulun da sağlam kararlar alıp vatandaş ve hastaneler arasındaki dengeyi kurun Allah aşkına daha ne olaylar olacak diye bekliyoruz tv lerde konuş konuş hep boş yapmayın bunlar bu olayların olmayacağı anlamına gelmiyor bakın vatandaş dinlemiyor artık....dün turkiyenin gündeminde buna benzer bi olay yasandı kimse ders almamış...
Enerji 1 ay önce
Vandallık yapacaksanız gidin kısasa kısas intikamınızı almanız gerekenlerden alın hastane polis ile işiniz yok
Asi 1 ay önce
Sendikalar nerdesiniz?Koltuk kapma savaşlarını bırakıp haklarımızı savunsanız.Temsilcilerinizi koltuklara yerleştirin diye aidat ödemiyoruz.
19
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?