Hastanede Beyin Kanaması Geçiren Doktordan Acı Haber Geldi!

Hastalarını muayene ettikten sonra, ara verip dinlenmek amacıyla hastane bahçesine geçen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan Opr. Dr. Atılgan Onay, burada bulunduğu esnada olduğu birden yere yığıldı.

Gündem 25.02.2020, 05:47 25.02.2020, 09:32 Güler Sağlam
Hastanede Beyin Kanaması Geçiren Doktordan Acı Haber Geldi!

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan Opr. Dr. Atılgan Onay, 3 gün önce geçirdiği beyin kanaması sonrası hayat mücadelesini kaybetti.

Hastalarını muayene ettikten sonra, ara verip dinlenmek amacıyla hastane bahçesine geçen Dr. Onay, burada bulunduğu esnada olduğu birden yere yığıldı.   43 yaşındaki başarılı doktorun yere yığıldığını gören hastane bahçesindekiler hemen Dr. Onay’a müdahale etti.  

TIKLAYIN

Dr. Onay, hasta yakınlarının da yardımıyla çalıştığı hastanenin acil servisine kaldırıldı.  Dr. Onay,  görev yaptığı hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. 

Hastanede 3 gün boyunca yaşam savaşı veren Dr. Onay, hayata veda etti. 

Dr. Onay'ın cenazesi 25 Şubat 2020 tarihinde Ortahisar İlçesi İskenderpaşa Cami'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından Bostancı Mezarlığı'na defnedilecek.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?