Hastanede Beyin Kanaması Geçiren Doktordan Acı Haber Geldi!

Hastalarını muayene ettikten sonra, ara verip dinlenmek amacıyla hastane bahçesine geçen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan Opr. Dr. Atılgan Onay, burada bulunduğu esnada olduğu birden yere yığıldı.

Hastanede Beyin Kanaması Geçiren Doktordan Acı Haber Geldi!

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan Opr. Dr. Atılgan Onay, 3 gün önce geçirdiği beyin kanaması sonrası hayat mücadelesini kaybetti.

Hastalarını muayene ettikten sonra, ara verip dinlenmek amacıyla hastane bahçesine geçen Dr. Onay, burada bulunduğu esnada olduğu birden yere yığıldı.   43 yaşındaki başarılı doktorun yere yığıldığını gören hastane bahçesindekiler hemen Dr. Onay’a müdahale etti.  

TIKLAYIN

Dr. Onay, hasta yakınlarının da yardımıyla çalıştığı hastanenin acil servisine kaldırıldı.  Dr. Onay,  görev yaptığı hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. 

Hastanede 3 gün boyunca yaşam savaşı veren Dr. Onay, hayata veda etti. 

Dr. Onay'ın cenazesi 25 Şubat 2020 tarihinde Ortahisar İlçesi İskenderpaşa Cami'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından Bostancı Mezarlığı'na defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 09:32

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------