Hastane Yemeğinde Kurt, Hasta Odalarında Hamam Böceği!

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde, yeterli temizlik yapılmaması nedeniyle hasta yakınlarına verilen kayısı hoşafında kurt çıktığı, hasta dolaplarında ve koridorlarda ise hamam böceklerinin gezdiği öne sürüldü.

Hastane Yemeğinde Kurt, Hasta Odalarında Hamam Böceği!

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi'nde hasta ve hasta yakınlarına verilen yemeklerden kurt çıktığı; dolaplarda, koridorlarda ve odalarda hamam böceklerinin cirit attığı iddia edildi.

Vatandaşlar, hoşaftan kurt çıktığını ve hamam böceklerinin cirit attığını belirterek duruma tepki gösterdi.

TIKLAYIN

Bir hasta yakınının cep telefonu ile kaydettiği fotoğraf ve videoda, hoşafın içindeki kurt görüntüleniyor.

Diğer fotoğraf ve videoda ise, hasta dolaplarında ve koridorlarda hamam böceklerinin gezdiği ve bir hamam böceğinin yere düşen makarnadan beslendiği görülüyor.

Durumdan hiç hoşnut olmadığını belirten hastalar ve yakınları, “Hoşafta kurt çıktı. Hamam böcekleri ise her yerde cirit atıyor. Yere düşen yemek artıklarını yiyorlar. Buraya şifa bulmak için geldik ama hastanede asla görmek istemediğimiz manzarayla karşılaşıyoruz. Hastaların beklediği koridorlarda, tuvaletlerde küçük siyah sinekler uçuşuyor. Bir an önce hastane genelinde gerekli temizlik çalışması ve ilaçlama yapılması gerekiyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 11:37

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER