Hastane Koridorunda 14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Girişimi!

New York'ta annesine randevu almak için bir hastanenin polikliniğine giden 14 yaşındaki kız çocuğu tuvalete gittiği esnada maskeli bir adamın saldırısına uğradı. Sapık, küçük kıza cinsel organını gösterdikten sonra koridorun ortasında tecavüz etmeye çalıştı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Gündem 31.12.2020, 15:20 Güler Sağlam
Hastane Koridorunda 14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Girişimi!

ABD'nin en kalabalık şehri olan New York'ta yüzü maskeli, siyah montlu bir erkek, öğle saatlerinde muayenehaneye girdi ve takip ettiği 14 yaşındaki küçük kıza tuvalette cinsel organını gösterdi.

Korkudan panikleyen kız çocuğu maskeli adama karşı koydu. Duruma öfkelenen sapık kızı kliniğin koridorunda yere yatırıp ağzını kapatarak cinsel istismarda bulunmaya kalkıştı.

TIKLAYIN

Dakikalarca yerde sürüklediği kıza tecavüz edemeyen adam ardından motosikletine binerek hızla kaçtı. Kız çocuğunun durumu annesine anlatmasının ardından kliniğe gelen kadın polise ihbarda bulundu.

Ekipler güvenlik kamerası kaydında kimliğini tespit ettiği şahsın yakalanması için görüntüleri kamoyla paylaştı. 

Polis, adamın kızı daha önce tanıyıp tanımadığı hakkında bilgilerinin olmadığını ama adamın genç kızı takip edip peşinden polikliniğe girme ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi.

Saldırganın yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?