PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hastane Derneğinin Yardım Çekleri Sadece Bir Sendikanın Üyelerine Verildi İddiası

İnegöl Hastane Derneği tarafından Ramazan ayı nedeniyle gıda kolisi yardımı yerine bu yıl hediye çeki dağıttı. Yardım çekleri İnegöl Devlet Hastanesi ve diğer sağlık kuruluşlarında çalışan sağlıkçılara verildi ancak yardım çeklerinin sadece bir sendika üyelerine verilmesi tepkileri de beraberinde getirdi.

Gündem 07.04.2022, 15:01 Cansu Polat
Hastane Derneğinin Yardım Çekleri Sadece Bir Sendikanın Üyelerine Verildi İddiası

Ramazan yardım çeklerinin sadece bir sendika üyelerine verilmesi, bu sendikaya üye olmayan hastanede çalışan diğer personellerin tepkilerine neden oldu. Bazı personellerin birlik beraberlik ayı olan ramazan ayında bu şekilde ayrım yapılması hoş olmadığını belirtti.

LİSTEYE GÖRE HAREKET ETTİK

Öte yandan iddialar hakkında görüştüğümüz İnegöl Hastane Derneği Başkanı Yasin Altuntepe “Personelin yardım çeki konusunda talebi oldu. Bizde bu konuda hastane müdüründen onay alınmasını istedik. Bize verilen listedeki isimlere göre çekler verildi. Ben bu isimlerin hangi sendikaya üye olduğunu bilemem. Biz yönetim olarak kendimiz bir bütçe oluşturduk, verilen listedeki isimlere yardım çeklerini dağıttık” dedi.

Yorumlar (2)
Yancı 2 ay önce
Listeyi veren yöneticiler iddia edilen sendikanın getirdiği torpilliler olursa tabikide isimlerde o sendikanın yancilari olur.. bundan daha anlaşılır ne olabilir ki .
yeter artık pis kokular çoğaldı 1 ay önce
le git yalan söyleme küçülme siz hep böylesiniz kıvırtmayı çok iyi yaparsınız hemen bu dernek sandık neyse kapatılmalı yönetiminine de soruşturma açılmalı o kadar burası muz cumhuriyeti değil her şey hukuk kuralları ile olur
4
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?