PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Görevi Başında Hastaları İle İlişkiye Giren Doktor Açığa Alındı

Hastalarını elle ve sözlü taciz ettiği ileri sürülen doktor bununla yetinmeyerek görev yaptığı sağlık kuruluşunda 4 hastasıyla cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla açığa alındı.

Gündem 12.05.2022, 03:16 12.05.2022, 09:16 Cansu Polat
Görevi Başında Hastaları İle İlişkiye Giren Doktor Açığa Alındı

Edinilen bilgiye göre Adana’da bir Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan iyi İ.H.S hakkında, hastaların kendilerini elle ve sözde taciz ettiklerini hemşire ve kurumdaki görev yapan diğer doktorlara anlattıkları belirtildi.

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Levent Mahallesi Aile Sağlık Merkezi'ne gelen bazı hastalar Dr. İ.H.S. (53) tarafından elle ve sözle taciz edildiklerini hemşire ve diğer doktorlara anlattı.

CİNSEL İLİŞKİ İDDİASI

Bunun üzerine hemşire ve doktorlar İ.H.S. ile görüşüp uyardı. Ancak buna rağmen İ.H.S.’nin sözle ve elle tacize devam ettiği hatta 4 hastası ile aile sağlığı merkezinde cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

SUÇÜSTÜ YAPILDI

Doktor ve hemşireler bu durumdan şüphelenerek doktorun ilişkiye girdiği öne sürülen bir hasta geldiğinde takip edip suçüstü yaptıkları iddia edildi. Bu olaydan sonra hemşire ve doktorlar mesai arkadaşlarından şikayetçi oldu.

Yer: Adana Hastalarıyla ilişkiye giren doktor suçüstü yakalandı
VALİLİK AÇIĞA ALDI

Şikayet üzerine Adana Valiliği doktoru açığa aldı. Doktorun eşi de bu olayların gün yüzüne çıkması üzerine eşine boşanma davası açtı. Doktorun muayene sırasında cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen kadının da doktorla birlikte olduğunu doğruladığı iddia edildi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Doktorla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (1)
Serkan 1 hafta önce
Hastalarda vermesin ama :)
4
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?