Evlilik Hazırlığı Yapan Hemşire Tıp Bayramında İntihar Etti!

14 Mart Tıp Bayramı’nda Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli bir hemşire kafasına sıkarak intihar etti.

Gündem 15.03.2021, 01:50 15.03.2021, 19:48 Güler Sağlam
Evlilik Hazırlığı Yapan Hemşire Tıp Bayramında İntihar Etti!

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Mücahitler Ek Binası’nda görevli D.Y. adındaki hemşire Akkent’teki evinde kafasına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar etti.

Özel bir hastaneye kaldırılan hemşire tüm müdahalelere rağmen maalesef kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu. 14 Mart Tıp Bayramı’nda yaşanan bu intihar olayı kenti ve sağlık çalışanlarını derinden etkiledi.

EVİNDE İNTİHAR ETTİ

Sağlık camiası 14 Mart Tıp Bayramı’nın heyecanını yaşarken akşam saatlerinde tüm kent ve sağlık camiası bir sağlık personelinin intiharı ile sarsıldı. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Mücahitler Ek Binası’ndaki yoğun bakım ünitesinde görevli D.Y. adındaki hemşire, Akkent’teki evinde kafasına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar etti. İntihar eden hemşire acil bir şekilde özel bir hastaneye kaldırıldı fakat burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYORDU

Öte yandan Hemşire D.Y.’nin Almanya’da yaşayan bir polis ile nişanlı olduğu ve evlilik hazırlığı içinde olduğu öğrenildi. Yaşamını yitiren hemşire D.Y. kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Hayatını kaybeden sağlık çalışanı Hemşire'nin Cenazesi 16.03.2021 salı günü öğle saatlerinde Yeşilkent mezarlığında defnedileceği öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
veremli 5 ay önce
ALLAH yeni nesil kuşağının yardımcısı olsun, cehalet içindeler.
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?