PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

En Başarılı Bakanlar Anketine Göre Bakan Koca 2. Sırada

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 2. sırada yer aldığı en başarılı Bakanlar anketi sonuçları yayınlandı.

Gündem 31.07.2022, 09:03 Cansu Polat
En Başarılı Bakanlar Anketine Göre Bakan Koca 2. Sırada

ASAL Araştırma Şirketi tarafından 3-8 Temmuz 2022 tarihleri arasında 26 ilde yapılan en başarılı bakanlar anket çalışması sonuçları kamuoyuna duyuruldu.

Ankette “Cumhurbaşkanlığı ve Kabinede en çok hangi ismi başarılı buluyorsunuz?” sorusuna vatandaşlar cevap verdi.

Araştırma sonucuna göre en başarılı Bakan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu olurken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Çavuşoğlu‘nu takip ederek 2. sırada yer aldı. 3. sırada ise Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yer alırken 4. sırada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yer aldı.

Fuat Oktay 5. sırada yer aldı

Beşinci sırada yüzde 6.8 başarı oranıyla Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yer aldığı araştırmada; altıncı sırada yüzde 5.2 başarı oranıyla Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, yedinci sırada yüzde 4.5 başarı oranıyla Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, sekizinci sırada yüzde 4.0 başarı oranıyla Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, dokuzuncu sırada yüzde 3.3 başarı oranıyla Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, onuncu sırada yüzde 2.9 başarı oranıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin yer aldı.

Son sırada Nureddin Nebati var

Ankette on birinci sırada yüzde 2.7 başarı oranıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yer alırken, on ikinci sırada yüzde 2.6 başarı oranıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, on üçüncü sırada yüzde 2.4 başarı oranıyla Ticaret Bakanı Mehmet Muş, on dördüncü sırada yüzde 2.3 başarı oranıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, on beşinci sırada yüzde 2.0 başarı oranıyla Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, on altıncı sırada yüzde 1.8 başarı oranıyla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, on yedinci sırada yüzde 1.7 başarı oranıyla Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, on sekizinci sırada yüzde 1.5 başarı oranıyla Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi ve son sırada yüzde 1.2 başarı oranıyla Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati yer aldı.

Yorumlar (8)
Sözleşmeli yöneticilik israftır yazık günah artık son bulsun 2 hafta önce
Sağlık dibi görmüş durumda bazı bölümlerde hiç bir tarihe randevu gözükmüyor sözleşmeli yöneticilik ekonomik israftır her açıdan acil son bulmalıdır
Düzadam 2 hafta önce
Sözleşmeli yöneticilik varken hiçbir anket durumu güzel göstermeye yetmez
Sözleşmeli yöneticilik acil kalkmalı 2 hafta önce
Anket inandırıcı değil insanlar 3 ay sonraya bile randevu alamıyor çalışan mutsuz sadece yıllardır hiç değişmeden devam eden sözleşmeli yönetciler mutlu
Harun 2 hafta önce
Akil ve ruh sağlığı hastaları kesin oy vermiştir. Bir yıl para konuşup para vermeyen adam. Meslektaşlarını birbirine düşüren adam.
sağlık personeli 2 hafta önce
hiç inandırıcı değil bunda da torpil var bence
Karabük 2 hafta önce
Yhs bana göre sağlık bakanlığına personeline yakışır bakan değil
Sağlıkçı 2 hafta önce
En isabetli Bakan Hulusi komutan
HAKİKATLER 2 hafta önce
SANIRIM ANKETE HİÇ BİR SAĞLIK ÇALIŞANI KATILMADI !!!
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?