Elmadağ Devlet Hastanesi İdaresi Personelini Mağdur Etmeye Devam Ediyor!

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünün özverili çalışmalarına rağmen hastane yönetimlerinin duyarsızlıkları da tepki toplamaya devam ediyor. Ankara Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi yönetiminin skandal uygulamaları hem vatandaşı hemde sağlık personellerini mağdur etmeye devam ediyor.

Elmadağ Devlet Hastanesi İdaresi Personelini Mağdur Etmeye Devam Ediyor!

AYLARDIR PERSONEL YEMEKLERİ DÜZENSİZ! EKMEK YOK!

Ankara'da ki Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesinde hizmet alınan yemek şirketinin konkordato ilan etmesiyle beraber personelin yemek çilesi baş gösterdi. Hastaneye doğru düzgün malzeme gelmediğinden kimi zaman su, kimi zaman ekmeğin bile gelmediği iddia edildi. Üstelik bu durum ayalrdır bu şekilde devam ediyor. 

DAHA ÖNCEDE HABER OLMUŞTU!

Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi semt polikliniği yemekhanesine yemeklerin, tüplü bir arabanın bagajında taşınıp yemekhaneye getirildiği, 7/24 çalışan ancak çalıştığının hakkını alamayan sağlık personeline görülen reva bu olmamalıdır demiştik.

TIKLAYIN

 

GÖREVLENDİRMELER BEN YAPTIM OLDU DENİLEREK Mİ YAPILIYOR?

Hastane içerisinde yapılan görevlendirmelerin tamamen "ben yaptım oldu" sistemiyle işletildiği, idarenin keyfince yapılan görevlendirmelerde ne hizmet puanına ne de hizmet yılına bakılmaksızın sağlıkçıların mağdur edildiği öğrenildi. Ankara genelinde bir çok hastane'de idarecilerin mesai saati dışında hastane'de bulundukları, hatta kimi idarecinin gelen talimat doğrultusunda hastane'de gecelediği bilinirken nedense Elmadağ'da hastane idarecileri bu talimatları hiçe saydıklarıda gelen iddialar arasında.

Öte yandan hastane yönetiminin Sosyal Medya'ya da yansıyan düzensizlikleri olduğu öğrenildi. Elmadağ Devlet Hastanesinde temaslı olmayan covid şüphelisi ve covid hastalarının aynı ortamda tutuldukları, Covid olmayan hastanın bile tutulan ortam nedeniyle covid olacağı yazıldı. 

Hastanenin Acil Servisinde Covitli ve ve normal hastaların aynı kapıdan giriş yaptırıldığı ve aynı ortamı kullandıkları bir başka iddia konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 17:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan Zoral
Gökhan Zoral - 1 ay Önce

Uzun bir yorum burası almadı. Yorumumu haberin altına yaptım. Oradan okuyabilirsiniz.

Mirac KAYA
Mirac KAYA - 1 ay Önce

Pes diyorum artık bu haberi yayınlayana bunu haber diye size ulaştıranada ekmek verilmiyor diyen arkadaş sesleniyorum acaba eve götüreceğin ekmek için çok istedinde mi vermediler bende Dr.Hulusi Alataş Elmadag Devlet Hastanesinde Çalışıyorum Ama Birgün bile ekmeğin gelmediği olmadı

Hakan akar
Hakan akar - 1 ay Önce

Elmadağ devlet hastanesinde personel normal yemeği yerken başhekim ve diğer müdür ve idarecilere farklı yemekler cikmaktadir.Onlara kavurma saç tavalar çıkarken personele plastik tablolarsa su bile olmayan yemekler veriliyor.onlarin yemekleri özel tabaklarda ve farklı olarak özel odalarına getiriliyor ve kimse ses çıkartamıyor.

Yorumcu
Yorumcu - 1 ay Önce

Normal zamanda doktorlar ve idare yemeklerini personelden ayrı olarak baska bir odada özel olarak yiyor.yemekler onlarin önlerine kadar getirilir. Normal personelle yemezler ayri tutarlar kendilerini.

Yorumsuz
Yorumsuz - 1 ay Önce

Gökhan hani yorumun nerde bulamadık.

Gökhan ZORAL
Gökhan ZORAL @Yorumsuz - 1 ay Önce

YORUMSUZ RUMUZLU ARKADAŞ
BU GRUBUN FACEBOOK MİRİNDE YAPILMIŞTIR.

N .ç
N .ç - 1 ay Önce

Ayıptır ya bizde bu kurumdayız böyle bişe görmedik herşeye insan sağlığı açısından özen gösteriliyor

SIRADAKİ HABER