Ece Üner'den Sağlık Bakanı İçin Dikkat Çeken Açıklama!

Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili alkış toplayan açıklama yaptı.

Gündem 18.03.2020, 12:44 Güler Sağlam
Ece Üner'den Sağlık Bakanı İçin Dikkat Çeken Açıklama!

Show Ana Haber spikeri Ece Üner, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili bir açıklamada bulundu. Üner'in açıklaması sosyal medyada büyük beğeni ve alkış topladı.

Tüm dünyada etkisini gösteren Koronavirüs, Türkiye'de de görülmeye başlandı. 98 vaka bulunan ülkemizde maalesef bir vatandaşımız da hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın ilk vakanın görüldüğü tarihten bu yana gösterdiği üstün çalışma, vatandaşların gözünden kaçmadı.

TIKLAYIN

Kamuoyunda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çalışmaları, büyük bir övgüyle paylaşıldı ve paylaşılmaya da devam ediyor. Yayınlarında yaptığı açıklamalarla sık sık gündem olan Show Ana Haber spikeri ve gazeteci Ece Üner de, Sağlık Bakanı Fahrretin Koca ile ilgili olarak, 'Bakan Fahrettin Koca tüm siyasi görüşlerin üzerinde değerlendirilmesi ve kıymeti bilinmesi gereken emekçi ve iyi bir insan. Bakan Koca, baba gibi adamsın.' açıklamasında bulundu.

Yorumlar (1)
Özkan kazak 11 ay önce
Babamı, ne babası birde sağlık çalışanlarına sorun. Baba arıyorsanız milli eğitim bakanı nı gösterebiliriz. Lütfen araştırmadan yorum yapmayalım
-2
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?