Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinde Klima ve Koltuk Mesaisine Dair! (Güncelleme)

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinde çalışan bir güvenlik görevlisi sağlık çalışanıyla ilgili gelen ihbarda ayağı kırık olduğu halde rapor süresinin bitiminde ek mesai adı altında göreve başlatıldığı haberini sizlere duyurmuştuk. Bu halde çalıştırılan personele talimatı veren idarecinin de " yerin rahat, oturarak çalış işte" dediği de gelen bilgiler arasındaydı.

Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinde Klima ve Koltuk Mesaisine Dair! (Güncelleme)
banner71

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yönetiminin hastane çalışanının ayağının kırık raporu biter bitmez, zorla ve ek mesai adı altında görselde görüldüğü üzere ek mesai adı altında çalıştırıldığı yönündeki ihbarın sayfalarımızda haber olarak yer almasının ardından İl Sağlık Müdürlüğü kaynakları saglikpersoneliHABER.NET sitemize ulaştılar. 

Adana Sağlık Müdürlüğü kaynakları, personelin ayağının kırık olmadığını, ayağında incinme türü bir rahatsızlığının olduğunu ve bulunduğu ortamda güvenlik kulebesinin de yer aldığını belirttiler. Ayrıca kulübe içerisinde KLİMA teknolojisinin de yer aldığını açıkladılar. Hastanenin diğer yerlerine nazaran nispeten daha az yoğun olan bu bölümde personelin görevlendirmesi yapılarak, rapor vb. istirahat belgesi olmadığı içinde de mesaisine bu şekilde devam ettirildiği bilgisini de yine saglikpersoneliHABER.NET sitemizle paylaştılar.

TIKLAYIN

DİP NOT:

Pandemiyle mücadelede covid-19 şüpheli hastayı, hastane bahçesinde karşılayan güvenlik görevlilerinin, hastanın kaydını sisteme giren bilgi işlem personelinin, hastayı muayene eden doktorların, sürüntü, kan, tomografi çekimi için emek sarf eden sağlık personellerinin, hastanın yatışı için kliniğe transfer eden temizlik personellerinin, kliniğe yatan Covid-19 pozitif hastaya bakan hemşire arkadaşlarımızın, tedavisi boyunca odalarının temizliğini, yemek dağıtımını yapan tüm sağlık çalışanlarımızın bu mücadelenin asıl kahramanları olduğunu, onların yıpratılmasının, onların mobing türü uygulamalara maruz kalmalarının her zaman karşısında durduk, durmaya devam edeceğiz. Pandemi mücadelesi esnasında Kurumların ve dolayısıyla Kurum yönetici ve il sağlık müdürlükleri yönetici ve uzmanlarının bu süreçte doğrudan hastayla temasta yer alan sağlık çalışanlarımızın rahatı ve huzuru için ellerinden geleni yaptıklarını bilmekle beraber, yapmaları gerektiğinin altını önemle çizerek, tabelaların yada KURUM logolarının önünde emeğin geldiğini önemle belirtmek isteriz. 

Bu vesileyle Adana sıcağında tüm zorluklara rağmen canla başla covid-19 ile mücadele eden sağlık çalışanlarını saygıyla selamlıyoruz. 
saglikpersoneliHABER.NET

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 13:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
BANU PEKÇEVİK
BANU PEKÇEVİK - 1 hafta Önce

HASTANEMİZİN ADINI VE HASTANE ÜST YÖNETİMİMİZİ LEKELEMEYE VE YIPRATMAYA ÇALIŞAN BU YALAN YANLIŞ HABERLERİ YAYINLAYANLARA YAZIKLAR OLSUN
HABER YAYINLANMADAN ÖNCE NE OLDUĞU VE DOĞRULUĞU ARAŞTIRILIR.

KAZIM
KAZIM - 1 hafta Önce

Bende bu hastanede çalışıyorum. Arkadaşın ayağı kırık değil. Zaten resimden de belli kırık olsa terlik bile giyemez. Ezilmeden dolayı sargı beziyle sarılmıştır. Güvenlik görevlisi rapor dönüşüdür ve Doktor kontrolüne gitmemiştir. Rapora ihtiyacı varsa yeniletmemiştir. Yönetimden de böyle bir talebi olmamıştır. YALAN HABER!!!!!!!!!!
LÜTFEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI YIPRATMAYIN ARTIK.

Editör
Editör @KAZIM - 1 hafta Önce

Aynı İP ile KAZIM, BANU PEKÇEVİK isimleriyle yaptığınız yorumlarınızda yayınlanmıştır.

Dilber Akyüzlü
Dilber Akyüzlü - 1 hafta Önce

Iftira atarak yalan haber yaparak ve yaptırarak elinize ne geçiyor ne menfaatiniz ne çıkarınız var

Dilber Akyüzlü
Dilber Akyüzlü - 1 hafta Önce

Böyle yalan yanlış haber yaparak yaptırarak elinize ne geçiyor ne menfaatiniz ne çıkarınız var.
Bu kadar da olmaz bir insanın üstüne bu şekilde oynanmaz yazıklar olsun yaaa bir haber yaparken önce doğruluğunu ögrenin başhekim hanım için böyle algılar yaratmaları çok çirkin başhekim hanımdünyanın en iyi en merhametli bir insanı hastalikta cenazelerde her konuda çok duyarlı bir insan hak etmediği şeyler yaşaması yasatmalari çok çirkin bir insanda vicdan olacak yaaa bu tür haber yapan yaptıran kişi yada kişiler elinize ne geçiyor Allah bunu yaptiranin da yapanın da nasıl biliyorsa öyle yapsın Allah öyle kötü düşünen iftira atan kişileri çok kötü bir şekilde sınasın

Dilber Akyüzlü
Dilber Akyüzlü - 1 hafta Önce

Sen kimsin ki idarecinin yanina kalmamalı diyorsun sadece mustafa yapmışsın soyadını da yazsana bilip bilmeden yorum yapıyorsun rezalet olan şey bu tür algılar yalan yalnış haberler yazıklar olsun Hiç mi Allah korkusu hiç mi vicdan yok iftira atınca ne geçiyor elinize ne çıkarınız var

Yılmaz
Yılmaz - 1 hafta Önce

Bende Aynı Hastane personeliyim.
Bahse konu olan güvenlik personelinin ayağı kırık değil.tamamen yalanve asılsız haber. Ve ard niyetle yapılmış olduğu ayan beyan orta da. Ve şahsın çalıştığı yer klimali

Tayfun
Tayfun - 1 hafta Önce

Yalan haber yapmadan önce haber kaynaginizdan doğru bilgiler almanızı tavsiye ederim... bu Şekild e haberler yapınca elinize ne geçiyor bilmiyorum..

Tüm Sağlık Çalışanları Grubu
Tüm Sağlık Çalışanları Grubu - 1 hafta Önce

idarecilerde insanlık namına hiçbirşey yok .
ve onlar o koltukları işgal ettikleri sürece bu devlette bazı şeyler düzelmez !


SIRADAKİ HABER