PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Doktorun Yazdığı İlacı Beğenmeyen Kadın, Polis Eşini Hekimlere Saldırttı İddiası

Hekimlerin yazdığı reçete de antibiyotik olmadığı gerekçesiyle bir kadının polis eşini hekimlere saldırttığı iddia edildi.

Gündem 23.05.2022, 09:15 24.05.2022, 07:28 Cansu Polat
Doktorun Yazdığı İlacı Beğenmeyen Kadın, Polis Eşini Hekimlere Saldırttı İddiası

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi'nde yaşanan olayda sağlıkta şiddette gelinen son noktayı gösterdi.

Acil servise viral üst solunum yolu enfeksiyonu ile başvuran hasta reçete edilen ilaçları beğenmedi ve antibiyotik istedi. Hekimlerin bunu reddetmesi üzerine polis olan eşini "üzerime reçete attılar" diye hekimlerin üzerine saldırttı. Hasta yakını olan polisin hekimlere "ağzını yayarak konuşma, senin ağzını bükerim" demesi üzerine beyaz kod verildi. Hekimlerin üzerine saldırıp darp etmeye çalışan hasta yakını saldırganı güvenlik görevlileri araya girerek odadan çıkarabildi.Mağdur hekimlere hukuk desteği vermek üzere hekim sendikalarının ulaştığı, hastane polisinin, polis olan hasta yakını saldırgandan şikâyetçi olmaması için mâğdur olan hekimlere baskı yaptığı fakat hekimlerin şikâyetçi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (7)
Ilaç ilaç 1 ay önce
Ysp dahil ilacin ne ise yaradigini bilmeyenler gelip de ilac ilac diye tutturuyor ya gerçekten komik ya
Anti doktor 1 ay önce
Konuyla ne alakası var sağlık personelinin, ysp ymis, sizin gibi birinin yardımcısı değil emin olabilirsiniz.
Messen 1 ay önce
Hay ysp şey etsin seni
Haysiyetten bi haber 1 ay önce
3 gram haysiyeti olmayan şahıs ysp nin ne alakası var
Sağlık personeli 1 ay önce
Yıllardır sahadayım, hiçbir yerde ysp diye bişey yok öncelikle buna bi açıklık getirelim,kendini o seviyede gören ve gördükten vardır orası ayrı,bilgim ve becerimde oldukça iyi ve nereye gidersem gideyim doktor arkadaşlardan ne bi ysp dediklerini nede mesleğime yukarıdan baktıklarını görmedim,boş vakit denk getirdiğimizde sohbette ederiz çay kahvede içeriz ancak ne hikmetse şu yorumlarda öyle bir düşmanlık varki artık anlam veremiyorum….Bilerek yapıldığını düşünüyorum,çünkü kimsenin eline bişey geçmiyor,bildiğin zinciriz biz,oradan bi halkayı zayıflatırsan koparırsan tutmaz….birbirimizden başka kollayacak kimse yokken bu düşmanlık bu hakaret bu küçümsemeler yada tam tersi oh iyi olmuş lafları saçma geliyor
CovidAcil 1 ay önce
Hasta yakinlarina,Polis esini saldirtan Hemsirelerden farklari yok bu gibilerin!
POLİSE TAVSİYEM O KADINI BOŞASIN 1 ay önce
İÇİŞLERİ VE ADALET BAKANI DA O POLİSİ ATSIN. OLAY DOĞRUYSA TABİİ.
17
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?