Doktoru Döven Hemşire Karakolluk Oldu!

Çorum'da yaşanan olayda bir hemşire tarafından darbedildiği öne sürülen aile hekimi, hastanede tedavi altına alınırken hemşire ise karakolluk oldu.

Doktoru Döven Hemşire Karakolluk Oldu!
banner71

İddiaya göre, bir aile sağlığı merkezinde görevli aile hekimi Hatice M.A. ile ebe hemşire Gülsüm H. arasında tartışma çıktı.

TIKLAYIN

Gülsüm H, tartışmanın büyümesi üzerine yaşananları cep telefonuyla kaydetmeye çalışan doktor Hatice M.A'ya müdahale etmek istedi. Kavgaya dönüşen olayda darbedildiği iddia edilen doktor, kafasını cam masaya çarptı. Doktora ilk müdahaleyi sağlık çalışanları yaptı.

Olayın ardından baş dönmesi şikayeti yaşayan aile hekimi, ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ebe hemşire Gülsüm H. ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 21:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
veli kara
veli kara - 3 hafta Önce

Hükümetin sağlıkçıya vermiş olduğu 3600 ek gösterge ne oldu. sabit ödemelerimizin maaşımıza eklenip tek elden maaş olarak alınması ne oldu.emekli olunca faydası olacaktı.sabit dönerlerimiz maaşımıza eklenerek ana maaş haline getirilsin.sağlık personeline covid testi yaptırmamaya gayret ediyorlar.sebep olarak hastanede çalışacak personel kalmıyor deniyor.esnek çalışma yok.öğretmen imam evde yatarken ek ödemelerini tavandan alıyor sağlık personeli izine çıkınca döneri kesiliyor.hakmı bu

Saglikci
Saglikci - 3 hafta Önce

Ellerin dert görmesin.

Adam
Adam @Saglikci - 3 hafta Önce

Benim annemde hemşire saygım sonsuz ama senin gibi sağlık personelini bulup ezecen

SIRADAKİ HABER