Doktoru Döven Hemşire Karakolluk Oldu!

Çorum'da yaşanan olayda bir hemşire tarafından darbedildiği öne sürülen aile hekimi, hastanede tedavi altına alınırken hemşire ise karakolluk oldu.

Gündem 31.08.2020, 20:56 31.08.2020, 21:06 Güler Sağlam
Doktoru Döven Hemşire Karakolluk Oldu!

İddiaya göre, bir aile sağlığı merkezinde görevli aile hekimi Hatice M.A. ile ebe hemşire Gülsüm H. arasında tartışma çıktı.

TIKLAYIN

Gülsüm H, tartışmanın büyümesi üzerine yaşananları cep telefonuyla kaydetmeye çalışan doktor Hatice M.A'ya müdahale etmek istedi. Kavgaya dönüşen olayda darbedildiği iddia edilen doktor, kafasını cam masaya çarptı. Doktora ilk müdahaleyi sağlık çalışanları yaptı.

Olayın ardından baş dönmesi şikayeti yaşayan aile hekimi, ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ebe hemşire Gülsüm H. ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Yorumlar (3)
veli kara 3 ay önce
Hükümetin sağlıkçıya vermiş olduğu 3600 ek gösterge ne oldu. sabit ödemelerimizin maaşımıza eklenip tek elden maaş olarak alınması ne oldu.emekli olunca faydası olacaktı.sabit dönerlerimiz maaşımıza eklenerek ana maaş haline getirilsin.sağlık personeline covid testi yaptırmamaya gayret ediyorlar.sebep olarak hastanede çalışacak personel kalmıyor deniyor.esnek çalışma yok.öğretmen imam evde yatarken ek ödemelerini tavandan alıyor sağlık personeli izine çıkınca döneri kesiliyor.hakmı bu
Saglikci 3 ay önce
Ellerin dert görmesin.
Adam 3 ay önce
Benim annemde hemşire saygım sonsuz ama senin gibi sağlık personelini bulup ezecen
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?