PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Doktorlardan İyileştirmeler İçin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Teşekkür!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ziyareti sırasında ek ödeme iyileştirmesini içeren düzenlemeler nedeniyle doktorların Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bizzat teşekkür ettikleri belirtildi.

Gündem 26.09.2022, 09:01 26.09.2022, 11:57 Cansu Polat
Doktorlardan İyileştirmeler İçin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Teşekkür!

Anadolu Ajansında yer alan habere göre; sağlıkta şiddetin önlenmesi ve malpraktis yasası düzenlemelerinden sonra mali haklarının iyileştirilmesi içeren ek ödeme değişikliği ile ilgili doktorlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür geldi.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine yaptığı esnasında hekimlerle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a son dönemde hayata geçirilen düzenlemeler dolayısıyla hekimler teşekkür etti.

Özlük hakları başta olmak üzere sağlıkta şiddetin önlenmesi ve malpraktis yasası gibi düzenlemeleri için hekimler memnuniyetlerini Cumhurbaşkanına bizler ifade ettiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdesini verdiği ve Sağlık Bakanlığının bu yıl yapacağı 85 bin personel alımının 32 bininin tıbbi sekreter kadrosuna ayrılmasının da kendilerini memnun ettiğini belirten doktorlar, özellikle tıbbi sekreter alımı sayesinde iş yüklerinin azalacağını, bu sayede hastalarına daha uzun zaman ayırabileceklerini dile getirdi.

DOKTORA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyareti sırasında İç Hastalıkları Asistan Doktoru Ali Nail Yağcı'nın eşi, İç Hastalıkları Asistan Doktoru Fatma Aktaş Yağcı için düzenlediği sürpriz doğum günü kutlamasına da katıldı.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sağlık çalışanları ve vatandaşları geri çevirmeyen Erdoğan, yabancı ziyaretçilerin de ilgi odağı oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Serkan Topaloğlu'nun da eşlik ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, hastanenin kafeterya bölümünde "Sigara içmeyenler içenlere örnek olsun." tavsiyesinde bulundu.

Yorumlar (18)
Osman çetin 3 ay önce
torpille kpss olmadan bedavaya kadro verdiğiniz taşeronlar için elbet bir gün hesap günü gelecek
Sağlık 3 ay önce
Dert demek ki başkaymış. Poliklinik hizmeti süresi çok kısadır şikayetleri unutuldu galiba.
Hemşireleri de görseniz keşke 3 ay önce
Aile hekimliğinde nüfus hyp diye diye maaşımız kuş kadar oldu. Hemşirelerin yüzü ne zaman gülecek?
Hemsire 3 ay önce
Yiyin efendiler, yiyin; bu han-ı iştiha sizin;
Doyunca, tıksırınca, patlayıncaya kadar yiyin!
Fatoş 3 ay önce
Insanlar çıldirmıs vaziyette ben 64 yasindayim bu kadar hukumetler geldi geçti ben böyle bir fakirlik gormedim zengin daha zengin fakir daha fakir tskler
alp 3 ay önce
hekimden iyi dereceyle fakülteye giren mühendis in teşvikten mahrum bırakılması....
AlpArslan 2 ay önce
Nerden çıkardın hekimden iyi dereceyle mühendis olunduğunu?? Herşeye teşvik yapsınlar, ama kendini hekimler diyip onlarla kıyaslama çünkü yemez tıp okumak öyle.
Sağlıkçı 2 ay önce
BENCE HASTANENİN ÖNÜNDEN GEÇEN HERKESE TEŞVİK VERİLMELİ!!! MİLLET FAKİR, AÇ, ÇOCUĞUNA OKUL HARÇLIĞI VEREMİYOR. HERKES HAKKINI ARASIN AMA BAŞKALARININ KAZANIMLARINA SALDIRMADAN. KİMSE HAKSIZ DEĞİL, GEÇİNEMİYORUZ
... 2 ay önce
Şantiye mi burası hastane mühendisler az öteye lütfen
44 3 ay önce
Sayın cumhurbaşkanımıza teşvik için sonsuz teşekkürler
sevgi şen 2 ay önce
tl'nin alım gücü dibi görmüş teşekkür ediyorlar bir de.. ezberleye ezberleye okudunuz hiç akıl çalışmıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın