Doktora Tehdit: 'Burada Tek Başına Yaşıyorsun Ona Göre'

Sağlık çalışanlarına karşı yapılan darp ve saldırıların ardı arkası kesilmiyor. Hayat kurtarmak, hastalıklara karşı mücadele vermek için gece gündüz demeden çalışan sağlık personellerine teşekkür etmek yerine darp ve saldırılar ile cevap veren hasta yakınlarının sergiledikleri bu tutumun sonu gelmeli artık.

Gündem 16.03.2021, 15:06 16.03.2021, 15:09 Güler Sağlam
Doktora Tehdit: 'Burada Tek Başına Yaşıyorsun Ona Göre'

Sosyal medya ağı twitterdan mesleğine aşık bir doktorun bir hasta yakını tarafından darpa uğradığı ve tehdit edildiğine dair bir paylaşım yapıldı.Edinilen bilgilere göre Muş Malazgirt ilçesinde bulunan Malazgirt Devlet Hastanesi'nde bu sabaha karşı Doktor Mazlum Bakar, bir hasta yakını tarafından saldırıya uğradı akabinde tehdit edildi.

Twitter üzerinde yapılan paylaşımın detayları şöyle;

Fotoğraftaki doktor benim erkek kardeşim,bu fotoğrafı ve yandaki yazısında meslek aşkını çok bariz görebilirsiniz. Doktor Mazlum Bakar bu sabah saat 5 buçuk civarı Malazgirt devlet hastanesinde bir hasta yakınının saldırısına uğramış, şuan bunları yazarken ellerim titriyor.

Fotoğraftaki doktor benim erkek kardeşim, bu fotoğrafı ve yandaki yazıda meslek aşkını çok bariz. Doktor Mazlum Bakar bu sabah saat 5 buçuk civarı Malazgirt devlet hastanesinde bir hasta yakınının saldırısına uğramış, şuan Bunları yazarken ellerim titriyor.

Kardeşime vuran pisliğin babası bunun üstüne kardeşime şöyle tehditte bulunuyo "ben bilmem kaç dönem belediyede başkan vekilliği yaptım burda tek başına yaşıyosun ona göre"
Bu cahilliğinizde bu ilkelliğinizde boğulunnnnn,soyumuz kurusun yeter artık #sağlıktaşiddet

Böylesine üzücü bir olay yaşanırken bizim uğraştığımız şeyler ne biliyo musunuz? Lanet olası bir yerde koltuk bulmuş insan müsveddeleri! Belediye başkanı araya giriyo hastaneyi,başhekimi, sağlık müdürünü filan arıyo doktor bey şikayetçi olmasın diye, oldu başka isteğiniz

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Kerrolar 5 ay önce
Burada yalnızsın yani sen teksin biz çoğuz yoksa benim tek başıma g.tüm yer mi diyor kalleş etekli. Linç kültürüne sahip, arkadan saldırma eteklileri bunlar.
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?