Devlet Hastanesine Bu Görüntüler Yakışıyor mu?

Pandemi hastanesi olarak kullanılan Gebze Fatih Hastanesi’nin görüntüleri vatandaşları şok içerisinde bıraktı.

Gündem 26.06.2020, 00:37 26.06.2020, 03:47
Devlet Hastanesine Bu Görüntüler Yakışıyor mu?

Ülkemizde korona virüsün görülmesinin ardından pandemi hastanesi olarak faaliyet gösteren Gebze Fatih Devlet Hastanesi‘nde skandal görüntüler ortaya çıktı. Korona virüs hastalarının tedavi görmesi nedeniyle oldukça hijyenik olması gereken hastanenin dış mekanındaki camların oldukça tozlu ve kirli olduğu görüldü. Hastanenin en temiz tutulması gereken yerlerinden biri olan tuvaletlerin günlerdir temizlenmemiş görüntüsü ise mide bulandırdı.

Görüntülerle ilgili Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nden gelecek açıklama oldukça merak edilirken vatandaşlar “Hastaneye maskesiz girildiğinde vatandaşa müdahale eden görevliler hastanenin temizliğine de müdahale etse iyi olur” yorumlarında bulundu.

TIKLAYIN

Kaynak: Kocaeli Barış Gazetesi

Yorumlar (3)
İşin Ehli 5 ay önce
Liyakatsız yöneticiler olduğu müddetçe Türkiyenin her yerinde malesef bu manzaralardan çokçaları var.
Vatandaş 5 ay önce
Torpille saglik kurumlarına taşeron personel alıp sonra yine torpille onları haketmedikleri halde kadroya alırsan olacağı bu saglik personeline uyguladığınız baskıyı keşke birazda torpili personele uygulasanız nerde adalet nerde hakkaniyet.....Varsa yoksa isiniz oy toplamak....ama bunların öteki tarafta hesabı sorulur elbet....
Zonguldak 5 ay önce
zonguldakta üniversite hastanesini görün lütfen.
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?