Devlet Hastanesi Acil Servisi 6 Saatliğine Karantinaya Alındı

Osmancık Devlet Hastanesi Acil Servisi 26 Haziran 2019 Çarşamba akşamı 6 saatliğine karantinaya alındı. Acil Serviste çalışanlarında virüse karşı eldiven ve maske taktığı öğrenildi.

Devlet Hastanesi Acil Servisi 6 Saatliğine Karantinaya Alındı

Edinilen bilgilere göre 26 Haziran 2019 Çarşamba akşam saatlerinde hastanenin Acil Servisi´ne başvuran bir şahsın bulaşıcı hastalık taşıdığı belirlendiği,  Acil Servis bölümünün ise 6 saatliği ne karantinaya alındığı öğrenildi.

TIKLAYIN

Acil Servis Müşahide bölümünde yatan hastaların Çorum’a sevk edildiği, çalışanlarında virüse karşı eldiven ve maske taktığı, acil girişten de hasta girişi kabul edilmediği, bulaşıcı hastalığı olduğu belirlenen şahsında başka bir ambulans ile Çorum´a sevk edildiği bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan bulaşıcı hastalığı olduğu belirlenen şahısla temas kuran personelinde bir süre gözlem altında tutulduğu edinilen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 17:12

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER