PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Cumhurbaşkanı’ndan Maliye Bakanına: ‘Rahat Ol, Para Senden Çıkmayacak’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın otoyol ve köprü hizmet fiyatlarına 2023 yılı boyunca herhangi bir zam yapılmayacağı yönünde yaptığı açıklama esnasında Maliye Bakanına takılması salonda bulunanları gülümsetti.

Gündem 11.01.2023, 02:05 Cansu Polat
Cumhurbaşkanı’ndan Maliye Bakanına: ‘Rahat Ol, Para Senden Çıkmayacak’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısının ardından yaptığı açıklama sırasında Maliye Bakanına takıldığı anlar kameralara yansıdı.

Erdoğan, 2 saat 40 dakika süren 2023 yılı ilk kabine toplantısının ardından köprü ve otoyol hizmetlerine yıl boyunca herhangi bir artışa gidilmeyeceğini kamuoyuyla paylaştı.

"OTOYOL VE KÖPRÜ HİZMETLERİNİN FİYATLARINDA YIL BOYU HERHANGİ BİR ARTIŞA GİDİLMEYECEKTİR"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamasında "Bir de müjde vermek istiyorum." diyerek bu yıl boyunca, otoyol ve köprü fiyatlarında herhangi bir artışa gidilmeyeceğini duyurdu ve "Otoyol ve köprü hizmetlerinin fiyatlarında yıl boyu herhangi bir artışa gidilmeyecektir." dedi.

"NUREDDİN, SENDEN PARA ÇIKMIYOR, RAHAT OL"

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamarını dinledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, köprü ve otoyol açıklaması yaparken Bakan Nebatiye dönerek "Nureddin, senden para çıkmıyor, rahat ol." dedi.

Cumhurbaşkanı'nın ifadeleri sonrası, Nureddin Nebati'nin tebessüm ettiği görüldü.

Yorumlar (4)
are 3 hafta önce
nurettinden çıkar mı hiç bizden çıkıyor. hayatında o köprüyü gidip göremeyecek olan sivasın bilmem ne köyündeki amcadan nineden de çıkıyor.
Mert 3 hafta önce
Rahat ol hazineden çıkacak nasıl olsa.
Düzadam 2 hafta önce
Nurettin bey gülümsemiş. O şirin ve tatlı gülüşü aklımızdan çıkmıyor zaten. Memur bitti. O şaşalı evleri, yerli arabaları filan Arap turistlere satarız artık. Memur maaşlarını asgari ücretle eşitlemek ekonomik intihardır. Sosyal çöküşe sebep olur. Okuyan, hedefleri olan insan yerine kısa yoldan zengin olma hayali kuran kaypak bir topluma dönüşüyoruz. Yapmayın, insanların emeklerini ziyan etmeyin. Toplumu yozlaştırmayın. Haklıya hakkını verin. Memur bu ülkenin orta direğidir. Aydınlık yüzüdür. Ekonominin de lokomotifidir. Herkesi asgari ücrette eşitlemek, emekliyi daha da altında bi yerde konumlandırmak insan hayatını temel gıda ile sınırlandırmak demektir. Biz böyle bir toplum olmamalıyız. Çalışan, üreten kafa yoran bi toplum olmalıyız. Bu yanlıştan bir an önce dönülmelidir.
hasan 3 hafta önce
IQ lar tavanı delecek aman dikkat .espriler gülücükler hamdolsun reis var başımızda.....
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.