PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm Kesimlerin Gelirlerini Yılbaşında Ciddi Şekilde Yükselteceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti İl Başkanlarına seslendiği konuşmasında asgari ücret için tarih verirken “tüm kesimlerin gelirlerini yılbaşında ciddi şekilde yükselteceğiz” ifadesini kullandı.

Gündem 28.09.2022, 09:50 28.09.2022, 09:52 Cansu Polat
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm Kesimlerin Gelirlerini Yılbaşında Ciddi Şekilde Yükselteceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altındağ Kültür Sarayında Ak Parti İl Başkanları ile yapılan toplantıda bir konuşma gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm kesimlerin gelirlerini yılbaşında ciddi şekilde tekrar yükselteceklerini belirterek “enflasyonun yol açtığı refah kaybını aşama aşama gidermekte kararlıyız” dedi

Sosyal desteklere değinen Cumhurbaşkanı, bu alanda yaptıkları desteklerin ölçütünü yoksulluk olmaktan çıkardıklarını, “ihtiyaç ve hak temelli bir anlayışla ülkemizin imkanlarini her bir insanımızda paylaşacak kuşatıcı bir sistem kurduk” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı: Hayata geçirdiğimiz her eser ve hizmette kadınlarımızı yanımızda görmenin verdiği şevkle daha ileri adımlar attık. Sadece sorunları, istismarları, dramları, mağduriyetleriyle gündeme gelen kadınlarımızı, ülkemizin beşeri sermayesinin ana unsuru haline dönüştürdük.

İşte şimdi CHP ne yapıyor; sembolik olarak her zaman ki yaptığı gibi istismar. Birkaç tane başörtülüyü nereden buluyorsa buluyor, geliyor yakasına bir rozet takıyor. ‘Bak işte biz sizinleyiz, sizinle beraberiz’ Buradan ben o kardeşlerime de sesleniyorum. Gelmeyin bu oyuna. Sizin bu oyuna gelişiniz bilesiniz ki bu işi bu ülkede hakkıyla yapanlara da saygısızlık olur.

Yorumlar (7)
zamflasyon 2 ay önce
zam yapmamak için enflasyon rakamlarıyla oynayanlar düşük çıkaranlar yılbaşında zam yapacak evet inandık...
Zamcik 2 ay önce
Mecburen yapacaklar seçim yaklaşıyor seçime kadar biraz sikarlar sonrası Allah yardımcımız olsun
hemşire 2 ay önce
3 ay sonra enflasyon karsisinda eriyecek zaten. ayrica gercek enflasyon oraninda farki odeseniz maasimiz cok farkli noktada olurdu zaten.
Mrt6565 2 ay önce
Zaten gizlenen enflasyona göre zam alsaydık zaten en düşük memur maaşı 30 35 bin tl olmuştu.. Ocakta 3 4 bin tl verse ne yazar.. 1 haftaya eksiye düşeriz. Vesselam
Yhs 2 ay önce
Yhs kadro bekliyor taşerone sözleşmeliye mubaşirlere var bize neden yok üvey evlat muamelesi yapmayın
Allah'ın bir kulu 2 ay önce
Kadınlarımızın yanında olacak işiniz öylemi o yüzden İstanbul sozlesmesini fes ettiniz o yüzden kadın katillerini serbest bıraktınız çocuk istismarcilarini saldiniz dayak yiyen kadını korumadiniz. Vay be şimdi mi geldi aklınıza ayrıca her ay enflasyonu düşük göstererek yapmanız gerekn zammı yapmıyorsunuz şimdide refahami çıkaracaksınız bizi gelde inan bu ne çelişkidir arkadaş. Zammı yapacaksın sonrada belamizi vereceksin herşey bin katına çıkacak bide bu var bunun önüne geçin bakalım madem bu eksikliklerin farkındaydın niye daha önce çözüm bulmuyotdunuz ya ben neyi anlatayım neyi anlatmiyayim bosver
işçi 2 ay önce
Sağlık bakanlığı bünyesinde çalışan işçilerde 18 yıllık çalışma yılı ile yeni başlayan işçi aynı maaşı almakta belediyelerden gelen 2011 de aynı işyerinde emsalleri 3 katını alıyor bu adaletsizlik ne zaman düzelecek