Bu Zihniyetle Aynı Ortamda Çalışmak İstemiyoruz!

Yakın zamanda Bafra Devlet Hastanesinde görev yapan Plastik Cerrah tarafindan whatsapp grubunda Dini değerlerimize ve peygamberimize alçak bir zihniyetin ürünü olan kelimeler yazılmıştır.

Gündem 02.11.2019, 12:57 02.11.2019, 18:56
Bu Zihniyetle Aynı Ortamda Çalışmak İstemiyoruz!

İnancımız gereği her bireyin dini ve manevî değerlerine saygı duyduk ancak aynı saygının biz müslümanlara da duyulmasını bekliyoruz.

Samsun'un Bafra İlçesi Devlet hastanesinden görev yapan uzman doktor Şakir Orbay İslam dinine ve Hz.Muhammed'e hakaret eden yazışmaları bazı whatsap gruplarına gönderdi.  Hakaretlerinden sonra whatsap grubunun yöneticisi olan diğer doktor Şakir Orbay'ı gruptan attı.

TIKLAYIN

Doktorun paylaşımları Samsun BRT haber tarafından yayınlandı.

Konu ile alakalı tüm sağlık çalışanları olarak tepkiliyiz ve olayı şiddetle kınıyoruz. Bu haklı tepkimizle manevi değerlerimize hakaret eden zihniyetle aynı ortamda çalışmak yada bulunmayi kabul etmek istemiyoruz.

Bu konuda sağlık çalışanlarının sesi olarak sessiz kalmayacağız, hukuki ve idari işlemlerin yakından takipçisi olacağız.

Ayrıca bu durumda haklı tepkisini ortaya koydugu icin sözlü şiddete maruz kalan degerli mesai arkadaşımız Dr. Erdem Aydın 'ın da yanındayız ve destekcisiyiz.

Yorumlar (7)
A.K 1 yıl önce
VAY ŞEREFSİZ
Baki 1 yıl önce
Allah senin belanı versin inşAllah şerefsiz mahlukat
hakan ceylan 1 yıl önce
Allah belanı versin
Naim Demirörs 1 yıl önce
Vay kahpe doğurduğu vay Yarabbi en kısa zamanda bu yaptığının karşılığını ona ver lütfen Allahım
v for vendeta 1 yıl önce
doktora komplo kurulmuş
v for vendeta 1 yıl önce
yorumlarda , doktora hakaretler yaptırıyorsunuz. gazeteci !, bu basın meslek etik ilkelerine aykırı, bak adam dava açsa, bana hakaretleri onayladı ve yayınladılar dese, bu senin götüne girer

Gazeteci, şiddet, nefret, zorbalık ve ayırımcılığı özendirici, insani değerleri incitici yayın yapamaz.

Suçlu olduğu yargı kararıyla belirlenmedikçe hiç kimse “suçlu” ilan edilemez.

Kişileri ve kuruluşları, eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer verilemez.

Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yada incitici yayın yapılama
sağlıkçı 1 yıl önce
bunun anası babası nasıl bir anababaki böyle bir piskil yetiştirmiş
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?