Başhekime Hasta Odasında Sigara İçerken Yakalanınca Sigarayı Bıraktı!

GAZİANTEP'TE tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde korona virüs tedavisi gören bir kişi odasında sigara içerken Başhekime yakalanınca sigarayı bırakma sözü verdi.

Başhekime Hasta Odasında Sigara İçerken Yakalanınca Sigarayı Bıraktı!

Başhekim Prof. Dr. Suat Zengin, servisleri ziyaret ederken adı açıklanmayan ve korona virüs tedavisi gördüğü öğrenilen bir hastanın odasına girince hastayı, açtığı pencerede sigara içerken buldu.

TIKLAYIN

Başhekimi karşısında görünce ne yapacağını şaşıran hasta "Zaten bırakmak istiyordum" diyerek kendisini savunmaya çalıştı.

Hastaya sigaranın sağlığa verdiği zararları anlatarak korona virüs bulaşan kişilerin sigara tiryakisi olması halinde hastalığın seyrinin daha ağır seyrettiği uyarısında bulunan Prof. Dr. Suat Zengin, şahsı sigarayı bırakmaya ikna etti.

Zengin, hastayla birlikte çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından "Covidi yendiği gibi, sigarayı bırakan kardeşim, takipteyim haberini alıyorum. Bir defa kırdık kalemini sigaranın" notuyla paylaştı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER