Barışmaya Gittiği Sağlık Çalışanı Eşi Tarafından Reddedilince İntihara Kalkıştı

Gaziantep'te, Mehmet Ali Ü. (39), boşandığı ve yeniden barışmak istediği eski eşi Emine T.'nin temizlik görevlisi olarak çalıştığı özel hastaneye gitti.

Gündem 13.07.2021, 17:16 Güler Sağlam

Eski eşinin barışma isteğini reddetmesi üzerine ateş açtığı pompalı tüfeği boğazına dayayarak intihar edeceğini söyleyen Mehmet Ali Ü., polis ekipleri tarafından ikna edildi.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Olay, öğleden sonra Mücahitler Mahallesi'nde bulunan bir özel hastanede meydana geldi. Eşi ile bir süre önce boşanan Mehmet Ali Ü., yaptırdığı gül buketi ile barışmak için özel bir hastanede temizlik personeli olarak çalışan eski eşi Emine T.'nin yanına gitti. Eski eşi tarafından reddedilen Mehmet Ali Ü., bunun üzerine otomobilinden aldığı pompalı tüfekle hastane önünde havaya rastgele ateş açtı. Mehmet Ali Ü., daha sonra tüfeği boğazına dayayarak intihar edeceğini söyledi. Silah seslerini duyanların ihbarı üzerine olay yerine, aralarında özel harekatçıların da olduğu çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Çevrede geniş önlem alan polisler Mehmet Ali Ü.'yü 1 saatlik çabanın ardından ikna etti.

Eşi tarafından barışma isteği kabul edilmeyen Mehmet Ali Ü., gözaltına alındığı sırada kameramanlara, "Eşimi ölesiye çok seviyorum. Gelmezse yine yaparım" dedi.

Mehmet Ali Ü., intihara kalkıştığı tüfek ve eski eşi için yaptırdığı çiçek buketi ile birlikte ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
EVET 5 ay önce
Evet bu sağlıkta çalışanlara ne oluyor TBMM araştırma komisyonu konuya el atacak seviyeye mi geldi ne den mutsuzlar çalışma koşullarımı maddiyatmı yöneticilerle mi sıkıntı bu bulunup çözülmeli SEYYANEN ZAM yapılması gerekli idi maddiyat ve diğerleri de çok kolay çözülebilir konular eğer sebep bunlarsa EVET SİZLERDE ANKET GİBİ NE OLDUĞUNU YAZARSANIZ OKUYUCULAR, SORUNUN NE OLDUĞUNU BULMAKTA KATKI SAĞLAYACAĞNI DÜŞÜNÜYORUM.
10
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?