PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakan Koca Eylem Yapan Ambulans Şoförüyle Fotoğrafını Paylaştı

Bugün Sağlık Bakanlığı merkez binası önüne kullandığı ambulansı çekerek Sağlık Bakanı Koca’nın aşağı inmesini isteyen ambulans şoförü Bakan Koca ile görüştü.

Gündem 15.06.2022, 01:54 15.06.2022, 02:52 Cansu Polat
Bakan Koca Eylem Yapan Ambulans Şoförüyle Fotoğrafını Paylaştı

Sağlık Bakanı Koca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda eylem yapan ambulans şoförü ile çekildiği fotoğrafı yayınladı.

ARZUSU ÜZERİNE MİSAFİRİM OLDU

“Arzusu üzerine misafirim oldu” vurgusunu yapan Sağlık Bakanı Koca, “hasta nakil aracı ile naklini yaptığı hastanın Ankara Şehir hastanesi aciline yatışını sağladıktan 2,5 saat sonra, aracıyla bakanlık binası önüne park edişinden başladı, çok şey konuştuk. Ama bazı şeyler konuşulduğu yerde kalmalı” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
Asabi 2 ay önce
2 ay sonra sürgünsün
dr 2 ay önce
Şoför arkadaşımı duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum. SB Koca'yı da tebrik ederim. Tüm sağlık çalışanları bakanlık kapısına dayanmadan sorunlarımızı aynı duyarlılıkla çözersiniz inşAllah..
Dğrucu Davut 2 ay önce
Evet bircok şeyin konuştuğunuz yerde kaldığı gibi
Sağlıkçılar 2 ay önce
Ula bende maaşlarımizi protesto ediyor zannettim ya
Timurun hesabı 2 ay önce
Valla helal olsun, herkes bir şeylerden şikayet eder hadi gidelim savcıya, Bakanlığa dersin arkanda kimse olmaz. Abinin cesaretini kutluyorum. Korkmayın arkadaşlar elbet hukuk, liyakat eğemen olacak yeniden.
tere 2 ay önce
sağlıkçıya zam yokmu
Acil Hemşiresi 2 ay önce
Acil Hemşiresiyim 8 bin alıyorum her ay düşüyor bide.
Hemsire 2 ay önce
Adamın keyfi yerinde maaşından sqglikta siddetten memnun adamın derdi hasta sadece oğlum reklam kokan hareketler bunlar o hastayi bir tek sen değil 112 komuta ve diğer arkadaşlarında takip ediyor sen hangi hakla bunu yapiyon reklam kokuyorsun vatandaşı bizlere kiskirtiyorsun sendikalar eylemde eyleme katilacakmison
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?