Bakan Koca: 25 Ambulans, 1 Helikopter Ambulans ve 13 UMKE Ekibimizi Deprem Bölgesine Sevk Ettik!

Bakan Koca, "İran'da meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki deprem, Van Başkale’de de hasara yol açtı. Depremden hemen sonra bölgeye 25 ambulans, 1 helikopter ambulans ve 13 UMKE ekibimizi sevk ettik." dedi.

Bakan Koca: 25 Ambulans, 1 Helikopter Ambulans ve 13 UMKE Ekibimizi Deprem Bölgesine Sevk Ettik!

Dr. Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamada, "İran'da meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki deprem, Van Başkale’de de hasara yol açtı. Depremden hemen sonra bölgeye 25 ambulans, 1 helikopter ambulans ve 13 UMKE ekibimizi sevk ettik.

TIKLAYIN

7 kişinin hayatını kaybettiği depremde 21 vatandaşımız yaralandı. Başkale Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan yaralılardan 8 kişinin durumu kritik, diğer yaralıların hayati tehlikesi bulunmuyor. 

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. "

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 12:58

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 4 ay Önce

Ne garip birşeyde bütün doğal afetlerde salgın hastalıklarda savaşta darbede Suriye'de vb vb olaylarda her zaman görev yapan göreve çağrılan sağlık çalışanları sır her daim çalışan saglikcilardir gel gör ki kamuda en düşük maaşı alan bizleriz hani nerde diğer bakanlıkların diğer kurumların çalışanları Allah göstermesin bir Çin'deki salgın hastalik ülkemizde olmaya görsün sağlıkçılar dan başka kimseyi göremezsiniz şimdi olduğu gibi artık sağlık çalışanlarının hak ettiği karşılıği verin bu emeklerin hakkını teslim edin.

SIRADAKİ HABER