PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Asansörde Mahsur Kalan Vatandaşlar Hastanenin Duvarını Kırarak Kurtuldu!

İddialara göre hastanenin asansöründe 45 dakika mahsur kalan vatandaşlar, kendi imkanlarıyla asansörün üstündeki duvarı kırarak açtıkları delikten çıktı. O anları hastanedekiler cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

Gündem 23.03.2022, 11:21 23.03.2022, 11:31 Zeynep Elmalı
Asansörde Mahsur Kalan Vatandaşlar Hastanenin Duvarını Kırarak Kurtuldu!

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dün saat 15.00 sıralarında yaklaşık 10 kişi asansörde mahsur kaldı. İddialara göre, bu durumdan bina yönetiminin uzun süre haberi olmadı. 

Asansörün içindekiler 45 dakikaya yakın yardım bekledi. Ancak yardım gelmeyince asansörün üstündeki duvarı kırıp büyük bir delik açtılar. Açılan deliği fark edenler, merdiven getirdi. 

TEKER TEKER ÇIKTILAR

Mahsur kalanlar teker teker o delikten dışarı çıkarak merdivenle inmeye başladı. Çevredekiler de inmelerine yardım etti. Yaşananları hasta yakınları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntüleri çekenler, kendilerinin bina yönetimini arayıp haber verdiklerini dile getirdi.

Öte yandan, bir hafta önce bakım yapan asansör firması görevlilerinin asansör için 'kullanılabilir' onayı verdikleri öğrenildi.

Yorumlar (2)
teknik 2 ay önce
çoook bilgili teknik kökenli olmayan (!) teknik hizmetler müdürü yok muymuş orda?
Yyy 2 ay önce
Devletin malına zarar vermişler. Cep telefonundan haber veremediniz mi yani? Herşeyi şikayet ederken asansördeki telefonu mu kullanıyorsunuz yani?
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?