Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Saha'da

Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm hafta sonunda Merkez'de bulunan hastanelere ziyaret gerçekleştirdiği öğrenildi. Gülüm'ün Ankara EAH, Ankara Şehir Hastanesi, Dışkapı EAH, Sincan DH ve Yenimahalle EAH’yi ziyaret ederek Acil Servislerde incelemelerde bulunduğu öğrenildi.

Gündem 22.12.2020, 14:55 Güler Sağlam
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm Saha'da

Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi ve Ankara EAH, Ankara Şehir Hastanesi, Dışkapı EAH, Sincan Devlet Hastanesi'nde hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

TIKLAYIN

Acil Servis'te karşılaştığı hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Prof. Dr. Mehmet Gülüm hastalara acil şifa diledi. Acil Servislerde tedaviye alınan hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Gülüm, hasta yakınlarıyla sohbet ederek hasta yakınlarına aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili memnuniyetlerini de sordu. Gülüm, hastane idarecilerinden tedavi süreçleri ile ilgili bilgiler aldı.

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Başkanları Dr. Öğr. Üyesi Eyüp Sarı, Dr. Öğr. Üyesi İshak Şan, Doç. Dr. Ramazan Kocaaslan ve Zübeyir Dedeoğlu ile Başkan Yardımcısı Op. Dr. Hasan Bozkurt Türker'in eşlik ettiği hastane ziyaretlerinde Acil Servislerdeki hastalarla ve sağlık personeliyle sohbet ettiği öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
SAĞLIKÇI 1 ay önce
HASTALARIDA ZİYARET ETSİN AMA ASIL KENDİ SAĞLIK PERSONELLERİNE BİR GÜN GEÇMİŞ OLSUN BİR SIKINTINIZ VARMI BU ZORLU SÜREÇTE SİZLERİN YANINDAYIZ DEMİŞMİ ACABA SADECE BÜROKRATIN GÖZÜNÜ BOYUYORLAR MALESEF
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?