PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Ak Parti Milletvekili Başhekimden Memnun Olmayan Bir Kişi Yüzünden Başhekimin Hastaneden Ayrılacağını Duyurdu

Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur’dan memnun olmayan ilde sadece rektör olduğunu söyleyen Ak Parti Milletvekili Gündoğdu, bu nedenle Başhekim’in başka bir ile gideceğini söyledi.

Gündem 22.09.2022, 07:44 Cansu Polat
Ak Parti Milletvekili Başhekimden Memnun Olmayan Bir Kişi Yüzünden Başhekimin Hastaneden Ayrılacağını Duyurdu

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’dan Ordu Üniversitesi Rektörü Ali Akdoğan ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

REKTÖR BAŞHEKİMİN PROFESÖRLÜĞÜNÜ ENGELLİYOR!

Ak Parti Milletvekili Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur’un Profesör olmasını Üniversite Rektörü Ali Akdoğan’ın engellediğini söyledi.

Milletvekili Gündoğdu, muhalefetiyle iktidarıyla herkesin Başhekim Hakan Timur’dan memnun olduğunu, memnun olmayan tek bir kişinin ise üniversite rektörü olduğunu iddia etti.

Başhekim Hakan Timur’un profesörlüğünün geldiğini ancak Rektörün Profesörlüğe engel olduğunu, profesörlüğü vermediğini söyleyen Milletvekili Metin Gündoğdu, “böyle saçma sapan bir iş olabilir mi?” dedi

Diğer taraftan Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur’un başka bir yere gitme ihtimalinin olduğunu belirten Milletvekili, “başkaları ile görüştük. Başka illerden arkadaşlar bizi aradı. Hakan Timur’u biz alıyoruz” dediklerini aktardı.

REKTÖR ORDULULARIN YÜZÜNE BAKAMAZ!

Milletvekili Metin Gündoğdu Başhekim’in Ordu’dan ayrılması durumunda Rektör Ali Akdoğan’IN Ordu’da hizmet etme şansının olmadığını, Başhekime gitmesi durumunda Rektör’ün Orduluların yüzüne bakamayacağını savundu.

Yorumlar (1)
Vatandass 1 hafta önce
Bence kalması bile fuzuli orduya nede kendisi için yararlı bir iş yapmadı ki
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?