Ahmet Hakan: 3 Bakan Değişmeyecek! Biride Sağlık Bakanı

Ankara başta olmak üzere Türkiye gündemini en çok meşgul eden konuların başında kabine değişikliği iddiaları geliyor. Tartışmalara katılan hürriyet gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın adının geçtiği ilginç bir iddiayı ortaya attı.

Ahmet Hakan: 3 Bakan Değişmeyecek! Biride Sağlık Bakanı

Hürriyet Gazetesi  Yazarı Ahmet Hakan kaleme aldığı yazısında kabine değişikliği kulis bilgilerine yer verdi. 23 Haziran İstanbul seçimleri sonrası sıklıkla dillendirilen kabine değişikliğinin gerçekleşeceğini söyleyen Hakan, kabinede 3 bakanın yerinin sağlam olduğunu, bu üç bakanın değişmeyeceğini iddia etti. 

"Ben size yeri en sağlam olan üç bakanın ismini vereyim" diyen Ahmet Hakan şu ifadeleri aktardı:

BAKAN SOYLU KALIYOR

Ahmet Hakan yaptığı açıklamada kabinede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 'nun yerinin sağlam olduğunu , Bakan Soylu 'nun değişmeyeceğini söyledi.

BERAT ALBAYRAK KALIYOR

TIKLAYIN

Hakan yazısında, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 'ın da yerinin sağlam olduğunu , yerinin değişmeyeceğini söyledi. 

SAĞLIK BAKANI DA KALIYOR

"Yeri sağlam bakanlardan" diyen  Ahmet Hakan, Fahrettin Koca 'nın da yerinin değişmeyeceğini söyledi. 

BİNALİ YILDIRIM 'IN YENİ GÖREVİ

Posta Gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım 'a kabinede görev verileceğini söyledi. Bundan emin olduğunu söyleyen Işık,  "Binali Yıldırım başkan yardımcısı oluyor. Hem de bir hayli yetkili ve etkili bir başkan yardımcısı." dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 20:00

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER