Acil Servisteki Memurlar Molayı Uzatınca Hastane Polisi Hasta Kaydı Yaptı İddiası!

Rize Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia edilen olayda, acil servis birimi hasta kayıt bölümünde görevli memurlar molalarını uzatınca, muayene olmak için hastaneye gelen hastalara hastanenin polisinin hasta kaydı açtığı iddia edildi.

Acil Servisteki Memurlar Molayı Uzatınca Hastane Polisi Hasta Kaydı Yaptı İddiası!

TIKLAYIN

Rize'nin yerel gazetesi Rize Nabız'a yaşadıklarını gönderen hasta yakının iddasına göre,  Rize Devlet Hastanesi acil servise öğlen saatlerinde müracaat eden hastalar muayene olmak için görevli memur bulamayınca dakikalarca bekledi. Hastaların tepki göstermesi  üzerine hastanede görevli polis memuru işlem yapmak için çalıştı.

Hasta yakınıyaşadıklarını şöyle aktardı: "Yeni Rize Devlet Hastanesi acil servisine gittik. Saat tam 12:00 idi ve tek bir görevli banko masasında yoktu. Hastalar ne yapacağını şaşırmış durumda yakınmalar olunca oradaki görevli polis memuru bankonun arkasına geçerek hastane personelinin yaptığı işi yapmak zorunda kalıyor. Ama bu müdahale sorunu çözmedi. Tepkilerin yöneldiği polis de ‘Hastane görevlilerini bekleyin derdinizi onlara anlatın’ dedi. Tam bir rezalet yaşanıyor. İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu?" diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 19:38

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hastane
Hastane - 6 ay Önce

Orada bekleyen memur degil veri giris elemanıdır. Zaten onlarada kimse bir şey diyemez

ali
ali @Hastane - 3 ay Önce

Ama şuan kadrolular :)

SIRADAKİ HABER