112 İle Acil Servis Doktoru Arasında Kavgada Kim Haklı?

İstanbul'da 112 ekibi Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne götürdükleri hasta nedeniyle acil servis doktoru tarafından darp edildiklerini ileri sürdüler.

Gündem 30.12.2020, 19:00 30.12.2020, 19:04 Güler Sağlam
112 İle Acil Servis Doktoru Arasında Kavgada Kim Haklı?

28 Aralık 2020 sabaha karşı meydana geldiği iddia edilen olayda 112 ekipleri gittikleri bir vakada felç bulgusu düşünmeleri nedeniyle durumu komutaya bildiriyor bunun üzerine komuta hastayı İnme merkezine sahip hastanelerden biri olan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne yönlendiriyor.

TIKLAYIN

112 ekipleri hastaneye ulaştıklarında orda görevli doktor ve diğer sağlık çalışanları ile aralarında ilk başta sözlü tartışma daha sonra fiziksel temasa dönüşüyor.

2'si bayan olan 112 ekibi, ilgili hastanede doktor ve diger sağlık çalışanları tarafından darp edildikleri hatta yere düştüklerinde bile tekmelenmeye devam ettikleri iddiasıyla darp raporu alıp karşı taraftan şikayetçi oldular.

Sağlıkta şiddet bazen hastadan bazen hasta yakınından bazen de bir başka sağlık çalışanından olabiliyor.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
düşman 3 hafta önce
bu sitenin adminleri gerçekten fesat ve sağlık personelini birbirine düşürmeye çalışıyor en büyük düşmanımız bunlar gibi insanlar. haber 112 ile acil servis doktoru arasında kavga diye veriliyor ama içerik acil servis doktoru ve görevli personeller. Acilde çalışıp 112 ile gerilmeyen yada 112 ile çalışıp acillerle gerilmeyen varmı ? ha kanunsuz bişey olmuştur şikayet edilir suçlu cezasını çeker sma haberi 112 personeline acildeki bir meslek gurubu saldırmış gibi vermek insanlık değil
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?