PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürü İstifa Etti İddiası!

Geçtiğimiz günlerde Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekiminin istifasının ardından aynı ilde Sağlık Müdürünün de istifa dilekçesini Bakanlığa sunduğu öğrenildi.

Atamalar 09.09.2022, 21:56 10.09.2022, 20:15 Cansu Polat
Sağlık Müdürü İstifa Etti İddiası!

Geçtiğimiz hafta istifa eden Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Kamil Yavuzer’in ardından Van İl Sağlık Müdürü Profesor Doktor Mahmut Sünnetçioğlu’nun da istifa ettiği öne sürüldü.

Van ilindeki yerel medyaya yansıyan bilgilere göre; İl Sağlık Müdürü Profesor Doktor Mahmut Sünnetçioğlu istifa dilekçesini Sağlık Bakanlığı’na sundu. Edinilen bilgilere göre İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu’nun istifa dilekçesinin Bakanlıkta bekletildiği ileri sürüldü.

Yorumlar (8)
Sağlıkçı 4 hafta önce
Daire başkanının uzmana uzmanın memura söz geçiremediği alt üst hiyerarşisinin uygulanamadığı ve maalesef disiplinden uzak olan bir kurumu yönetmek müdür beye artık anlamsız gelmiş olmalıdır…
VEAH 4 hafta önce
Darısı Van bölge eğitim ve araştırma hastanesi müdürlerinin başına çünkü liyakat sıfır bile değil ekside
Haklı 4 hafta önce
Çok haklısın,fakat az demişsin, şimdi ilsaglikta başkan olan özellikle hekim dışı olanlarda ne vizyon ne ileriyi görme ve nede bir plan ve projelerisi olmayanlar işgal ediyor. sadece iki mevzuatı okuyup orayi işgal edenlerden oraların kurtulması gerekiyor. Ayrıca bu sağlık müdürün gitmesi iyi olduda fakat bütün yerlere olmaması gereken kim varsa getirdi. Yeni gelen daha nasıl kötü edebilir bilmiyorum.
Sağlıkçı 4 hafta önce
Darısı sadece protokolü karşılamaya yarayan Hakkari sağlık müdürü ve ekibinin başına dokturlar teker teker kötü yönetim yüzünden Hakkari'de ayrılıyor onlar ise protokol karşılama derdinde
Mesut 4 hafta önce
Samsun sağlık müdürünü Van'a alın.Birazda Van gelişsin!!!!!!!!! Van'daki doktorlar geçit töreni filan düzenleyip,Van'ı sağlıkta uzay çağına taşısın.Bu Van'ında hakkı.
fatih 4 hafta önce
sen amele olmalısın ne işin var bu sayfada.amele bile olmazsın gerçeği.
Rumet 3 hafta önce
Mahmut Bey çok iyi bir idareci idi. Biz ondan memnun idik. Herkesin de ondan memnun olduğunu düşünüyorum. Yeni iş hayatında başarılar müdürüm.
MiriBotan 2 hafta önce
Sayın Mahmut Sünnetçioğlu gibi biri sağlık müdürlüğüne gelmedi gelmezde gelen kişi onun yaptığının onda birini yapsın görelim biz senden razıydık Allah senden razı olsun.
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?