PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığında Şok Görevden Almalar! Genel Müdür Yardımcısı ve 20 Daire Başkanı Görevden Alındı!

saglikpersoneliHABER.NET olarak aldığımız son dakika bilgisine göre Sağlık Bakanlığında Genel Müdür Yardımcısı ve 20’ye yakın Daire Başkanı görevden alındı.

Atamalar 30.09.2022, 18:13 03.10.2022, 17:04 Cansu Polat
Sağlık Bakanlığında Şok Görevden Almalar! Genel Müdür Yardımcısı ve 20 Daire Başkanı Görevden Alındı!

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünde şok görevden almalar yaşanıyor.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünde uzun zamandır Daire Başkanı olarak görev yapan 20’ye yakın isim görevden alındı.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Aziz Alper Biten’in görevden alınması şok etkisi yaratırken uzun yıllardır Sözleşmeli İl Yöneticileri ve Sağlık Tesisleri Yöneticileri Dairelerinin Başkanı olan Ertan Yılmaz’ın görevden alındığı öğrenildi.


*Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı - Aziz Alper Biten

ADEM TUNCER GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü - Genel Müdür Yardımcısı olarak Adem Tuncer'in ataması yapıldı. 


20 Başkan Birden Görevden Alınarak Ak Parti’ye Operasyon mu Çekiliyor


Diğer Sağlık Personeli Daire Başkanı Bekir Yiğit, Stratejik Personel Daire Başkanı Fuat Çalışkan’da görevden alınanlar arasında.

Ertan Yılmaz, Fuat Çalışkan ve Bekir Yiğit’in yanı sıra Kadro ve Terfi Daire Başkanı Zabit Melikoğulları’da görevden alınan diğer isim oldu.


*Fuat Çalışkan

Muammer Satılmış, Remzi Buzgan’ın Daire Başkanlığı görevi sonlandırıldı.saglikpersonelihaber.net

Bakanlıkta bu görevden almalar yaşanırken Ufuk Eskier gibi isimlerin de daire başkanı oldukları öğrenildi.

Görevden alınan isimler arasında olan Zabit Melikoğulları ile Olgun Durmuşoğlu’nun Daire Başkanlığı’ndan Sağlık Sağlık Uzmanı olarak atamaları ÇKYS’ye düşmüş durumda.


*Ertan Yılmaz

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün yanında Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ile beraber daire başkanı görevden almalarında yaklaşık 20 Daire Başkanının görevden alındığı ve ilgili kararların ÇKYS sistemine düştüğü öğrenilirken, görevden almaların devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.


*Bekir Yiğit

Merkez Teşkilatı Sağlık Bakanlığı Atama Daire Başkanı Adem Kucur'de görevden alındı. 

Bu isimler yerine yeni Daire Başkanı atamaları gibi son dakika bilgilerini saglikpersoneliHABER.NET’den takip edebilirsiniz.

Yorumlar (64)
... 2 ay önce
Hastane yönetimlerinde değişime gidilsin asıl problem hastanelerde özellikle Ankara'da sıkıntılar şikayetler var
Çalışanlar a 2 ay önce
Gülhane hastanesi yazısını beğenmeyenler sizler niye rahatsız oldunuz yeriniz gidecek diye ateş bacayı sarmış.
Ekaracarm 2 ay önce
Ankara Gülhane hastanesi yönetimin tümü değişmeli çalışanlar rahatlasın
Yakup ağa 2 ay önce
Bütün atamaları sağlık bakanı değil eş sağlık bakanı Aziz Ahmet sürel yapıyor, bakan istifa etsin Aziz Ahmet otursun koltuğa gizli bakan o, etlik şehir hastanesinin tüm atamalarını kendisi yaptı adamlarımı doldurdu orayada riyakat hak getire, devlet adamlığı adabı almamış kişiler bu makamda
... 2 ay önce
Aziz Ahmet Surel ismi sağlık bakanının bile önüne geçmiş durumda kapanan hastanelerin yıllarca emek veren hastanelerin değil Ankara şehir hastanesi idarecileri vardı açılışta İl sağlık müdüründen bakandan bile öndelerdi
112ÇılgınPilot 2 ay önce
Bakan bey’le görüştüm buğün den itibaren sen yapacaksın yeğenim.
İstifa 2 ay önce
Yozgat şehir hastanesi başhekimi oldu ankara şehir hastanesi başhekimi oldu etliğe yadımcısı bașhekim oldu bakandan güçlü
Yeliz 2 ay önce
Bilkent Şehir hastanesi nde yoğun bakım burada çalışmayanlar yoğun bakımdan gösterilip Covid parası alıyor Devlet soyuluyor devleti Soyanlar da en üst makamda oturuyor
06 2 ay önce
Bilkent ile ilgili çok şikayetler varken oranın idarecilerini etliğede idareci yaptılar yazık gerçekten
Meltem 2 ay önce
Elinize geçse siz anasını ağlatırsınız…
Ali çapa 2 ay önce
Etliğe Aziz Ahmet damgası, hiç idarecilik tecrübesi olmayan organ nakli hemşiresini koskoca etlik genel hastanesine başhemşire yaptırdı riyakat nerde sayın bakanım,Aziz hocadan destur almayan yönetici olamıyor
DİYARBAKIR 2 ay önce
YÜREKSİZLER ÇIKIN AZİZ HOCAMIN YÜZÜNE KARŞI SÖYLEYİN... YÜREKSİZLER...
?? 2 ay önce
aziz iyi bir çocuktur. ama iyi bir kişi olmak yönetici olmakla bir değil. nasıl böyle yıllarca yönetici devam eder diye şaşırdığım bir kişi. ama hırsızlık asla yapmaz diye inanırım.
önceden öyle sanırdım 2 ay önce
AZİZ eskiden beri tanıdığım bir çocuk. şucu bucu diye konuşmam. devlet incelemiş. bulacağını bulmuş. bulamadığı varsa çok ta konuşmaya gerek yok. sadece aziz gibi bir çocuğun, makam, mevki ve saltanat- mvekilliğini saltanat sanıyorsa- için kişiliğini eziceğini ve doğruları söyleyemeceğini beklemezdim. mert olmasını beklerdim. Sivastan gelen diğier arkadaşıyla beraber gücü seçtiler. diğeri güçle beraber parayı da çok önemsedi. ikisini de severdim. hiç böyle bir duruma değişeceklerini beklemezdim. özleri iyidir. öze dönmek te iyidir.
Hekim 2 ay önce
Hırsızın büyüğü hala yönetim hizmetlerinde duruyor ona sıra ne zaman gelecek
REZALET 2 ay önce
gülüm adı ve soyadının baş harflerini yazar mısın. ben de bedelli için yardım toplayan bir kişi biliyorum. o mu acaba. pçasını çekemezdi. ama yönetici olarak halen devam ediyor. ve millet hakkında karar veriyor.
Ankara 2 ay önce
Vay Godoş Fetöcüler Vay… Bir bitmediniz kurumları ve çalışanları halen çamura boğmak derdiniz.. Ayağınıza dolaşırsa buğün yarın şaşırmayın Godoşlar…
DERİN DEVLET 2 ay önce
123 Gerizekalısı :) Git Savcılığa versene bakan bey’i. Burdan bol kepçe konuşuyorsun.. Savcılığa git versene bakan ve ekibi çok tehlikeli ise :D yaw komik duruma düşmeyin. Devlet iti’ni de bilir bit’ini de… Beyinsiz..
123 2 ay önce
Bakan da dahil toptan temizlik gerek. Saklanan kalmasın. Gizli tehlikeli adamlar var yönetim hizmetlerinde. Adamlar koltuklarında emekli olacaklar. Yeter artık orada ömür boyu saltanat sürenler. Adı pisliğe karışanlar. Bırakın artık. Düşün milletin yakasından.
Düşgün 2 ay önce
Kişi kendin’den bilir işi…. Ey beyinsiz Balık Baştan Kokar.. Bu Şekilde yorum yaparak insanları yüceltiyorsunuz… Bu ülkede taşlanan her ağaç meyve verir, zihniyetsiz..
Etlik Şehir 2 ay önce
Ankarz Etlik şehir hastanesini Ankara'da Aziz Alper mi şekillendirdi hepsi ona yakın kişiler atandığı olduğu söyleniyor..
Deren 2 ay önce
Kurumları mahvettiniz, al ver al ver al ver. Rezil ediyorsunuz Devletin Kurumlarını Muhalefete Karşı .. Yazıklar olsun. Sizlerle mi 2023’ü kazanacağız… ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın