Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Görevinden Ayrıldı!

2,5 yıldır Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim olarak görev yapan Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, sözleşmesini yenilemeyerek görevinden ayrılma kararı aldı. Lakadamyalı, 14 Aralık 2021 tarihi itibariyle görevinden ayrıldı.

Atamalar 14.12.2021, 14:48 Zeynep Elmalı
Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Görevinden Ayrıldı!

Lakadamyalı, şu açıklamayı yaptı:

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

“Yaklaşık 2.5 yıldır gururla sürdürdüğüm Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimlik görev süremin sonuna geldim. İstifa ettiğim şeklindeki söylemlere itibar edilmemelidir. Sözleşmem bitti ve devam etmeme kararı aldım. Tüm sağlık çalışanları ile birlikte başlattığımız Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin gelişim, değişim ve dönüşümünün hız kesmeden devam edeceğine inancım tamdır.

Pandeminin yaşandığı bu zor görev döneminde cansiperane çalışarak güzel işler ortaya koyan tüm sağlık çalışanlarına müteşekkirim. Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Alanya halkı nezdinde ulaştığı itibar bana ayrı bir gurur vermektedir. Bir görevi daha layıkıyla yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyim. Makamların geçici olduğunu ve en yüce makamın milletimiz nezdindeki itibar olduğunu biliyorum.

Bu tip görevler bir tür bayrak yarışıdır. Göreve atanacak olan yeni başhekime de şimdiden başarılar diliyorum. Bundan böyle akademik ve eğitim faaliyetlerime daha fazla zaman ayırabileceğim. Başhekimlik sürecinde çokça fedakarlık gösteren kıymetli eşime, güzel kızlarıma; desteğini her zaman hissettiğim müstesna insan, Dışişleri Bakanı sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, bölge milletvekillerimize ve anlayışlarından ötürü tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarına şükranlarımı sunuyorum.”

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Asabi 1 ay önce
Darılsın Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine
doktor 1 ay önce
başhekim başhekim yardımcıları ve müdür müdür yardımcılarına sağlık bakanlığı gerçekten ciddi bir sınav yapıp görev vermeli ve müdürlükteki sorumlu şube müdürlüklerini 4 yıllık 2 yıllık üniversite mezunlarının yapa bileceği işleri de memurlara vermeleri lazım acilde sağlık ocaklarında ve sağlık evlerinde hizmet edecek çok sayıda hekim olacaktır yani yeni bir sistem bulunmalı
tufan can 4 hafta önce
çok şükür. yerine güler yüzlü, personeline değer veren birisi gelir inşAllah.
onuncu köylü 4 hafta önce
yrni gerlen il müdürü de yakında kaçar gibi gideceğe benziyor. Bende söylemesi. ..
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?