Günlük Binlerce Hastanın Giriş Yaptığı Hastanede Görüntü Kirliliği! Günlük Binlerce Hastanın Giriş Yaptığı Hastanede Görüntü Kirliliği!

Olay, sabahın erken saatlerinde Kızılırmak Caddesi'nde meydana geldi. 22 yaşındaki Ali Güneş'in yönetimindeki otomobil, kontrolünü kaybederek bir iş yerinin duvarına çarptı. Kazanın ardından olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri hızla sevk edildi. Sağlık ekipleri, Ali Güneş ve yolcu koltuğunda oturan 20 yaşındaki Merve Sude Madaslı'nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Cenazeler, olay yerindeki incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Bu acı olayın ardından, Ali Güneş'in ailesi ve Merve Sude Madaslı'nın yakınları cenazeleri teslim almak üzere morg önüne geldi. Otopsi işlemleri tamamlandıktan sonra Ali Güneş Kepez ilçesi Odabaşı Mahallesi mezarlığına, Merve Sude Madaslı ise Burdur'un Bucak ilçesinde toprağa verilmek üzere teslim alındı.

Morg çıkışında yaşanan bu acı anlarda, Merve Sude Madaslı'nın annesi Fatma Madaslı ve babası Enver Madaslı, gözyaşlarına boğuldu. Acılı aileleri, yakınları morg önünde teselli etmeye çalıştı.

Kaza sonrasında olay yerinde yaşananlar ise çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kameralarıyla kaydedildi. Polis, kaza ile ilgili detaylı bir inceleme başlattı.