Whatsapp hikayeleri Instagram ve Facebook'ta otomatik gözükecek

Instagram'da uygulanmaya başlanmasıyla kullanıcılardan büyük ilgi gören ama snapchat'ten kopyalandığı iddialarıyla maruz kalan hikaye özelliğiyle whatsapp'da pek ilgi göremeyen şirket, geçici fotoğrafların paylaşılmasına olanak tanıyan hikayeler özelliğinin kapsamı genişletiliyor.

Whatsapp hikayeleri Instagram ve Facebook'ta otomatik gözükecek

 WhatsApp'ta bu özellik hiçbir zaman yeterli düzeyde ilgi görmedi ve kullanıcılar hikayelerini daha çok Instagram'dan paylaşmaya devam etti.

TIKLAYIN

Facebook ise WhatsApp'ta paylaşılan hikayelerin daha çok kişiye ulaşması için bir dizi test yapıyor. Amaç ise WhatsApp'ta kullanıcının paylaştığı hikayenin Facebook, Instagram ve hatta Messenger'da da görüntülenmesini sağlamak. Aynen Instagram'da olduğu gibi kullanıcılar hikaye paylaşırken karşısına seçenekler sunulacak, diledikleri taktirde paylaşımlarını genişletip diğer platformlara yayabilecek.

WhatsApp'ın henüz test aşamasında olan bu özelliğini denemek isteyen Android kullanıcılarının yapması gereken ise Google Play Store üzerinden WhatsApp sayfasının en altında bulunan 'Test Kullanıcısı Ol' butonunu seçmek ve WhatsApp Beta'ya geçiş yapmak. Böylece kullanıcılar test programına katılacak gelecek en yeni özellikleri herkesten önce deneme şansına sahip oluyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 21:19

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER