Kovid Yoğun Bakımda 'seks' Soruşturması!

Koronalı hastaların tedavilerinin yapıldığı bölümde, bir hemşire ile doktorun cinsel ilişkiye girdiği, hemşirenin bu dönemde Covid-19 testinin pozitif olmasına karşın karantina kurallarını çiğneyip işe geldiği öne sürüldü. Romanya Sağlık Bakanlığı soruşturma açtı.

Sağlık 21.11.2020, 18:25 Güler Sağlam
Kovid Yoğun Bakımda 'seks' Soruşturması!

Romanya’nın Targu- Jiu  ilçesi bölge acil yardım hastanesinde seks skandalı...

TIKLAYIN

Romanya Sağlık Bakanlığı'na yapılan isimsiz ihbar mektubu ile harekete geçen müfettişler aralarında bir doktorun da bulunduğu bir yönetici ve hemşire hakkında soruşturma başlattı.

Alınan bilgiye göre; yerel basında yazan deyimle "hastahanede gönül oyunlarıyla tanınan" bir hemşire ile evli olan N.R isimli doktorun, hastane içinde cinsel ilişkiye girdikleri öne sürüldü. Bu dönemde hemşirenin Covid-19 testinin pozitif olduğu da bildirildi. 

İddialara göre, Covidli hemşire bir taraftan doktor ile ilişki kurarken, diğer taraftan karantina kurallarına uymayarak virüsü diğer hastane çalışanları ve hastalara bulaştırdı. 
Konuyla ilgili Sağlık Bakanlığı müfettişlerinin disiplin soruştuması açtığı bildirildi.


ERCAN ÇÖLMEKÇİ - Manşet Türkiye

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (13)
Mehmet 5 ay önce
İlgi çekmek için yaptığınız haberin algısı o kadar kötü ki.İçimden bazı şeyler saymak geliyor size.Bize
ne romanyadan................
Sağlıkcı 5 ay önce
Ne kadar saçma bir haber
cerebellum 5 ay önce
Bana ne romanya'dan:( başlığa Romanya yazsaydınız tıklamazdım:(Bunu bir kaç kez daha yaparsa bir haber kanalı tıklamayı kesiyorum:( komple uğramıyorum bi daha:(
ELA 5 ay önce
MERAK UYANDIRMAK İÇİN NEREDE OLDUĞU YAZILMAMIŞ.FEDAKARCA ÇALIŞAN SAĞLIK CAMİASININ ADINI LEKELİYORSUNUZ
Editore 5 ay önce
Buraya yazılabilecek en hafif yorum iğrençsiniz siteye verdiğiniz isimden hitap kitlenizden utanın !!!
Hakan.Ç. 5 ay önce
Bu haber sağlık çalışanları açısında kamuoyu bilinçaltına işliyor. Romanya daki haberi Türkiye de gibi vermeniz ve insanların aklına sokmanız tıklanma amaçli manipülasyon. Ahlaksız buluyorum yaptığınızı.
Mehmet yilmaz 5 ay önce
Sayın editör icinde se.. kelimesi geçen her haberi ana başlıktan vermek zorunda mı siniz kusura bakmayın ama kendinize bir cekiduzen vermelisiniz.bunu okuyan kafasında şöyle intiba olabilir tırnak içinde "Türkiye de de olabilir bunlardan beklenir zaten hafif bunlar ya bak gördün mü neler oluyor" gibi haber değeri için bir neden gösterin .bakın hiç siz diğer meslek siteleinde böyle bir haber verildiği varmı .Burada meslek onurunu değerini yükseltmek için mücadele edilirken sizin yaptığınız haber itibar suikastıligi yapmak.
Lütfen bu ve benzeri haberleri iki defa süzgeçten geçirin.
112 5 ay önce
Yorumlara bakıyorumda neden böyle tepki veriyoruz anlamadım,bu bir haber sitesi sağlıkla ilgili ister ülkemiz olsun,ister dünyanının neresinde olursa olsun haber yapar ,neden bu kadar tepki veriyorsunuz hiç anlamadım bu pislikler ülkemizde de oluyor. tepki vereceğimize Allah böyle pislikleri ülkemizden koru diye dua etmemiz gerekli diye düşünüyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?