Devlet Hastanesinde Temizlik Personelini Darp Ettiler!

Yumurtalık Devlet Hastanesinde görevli temizlik personeli 36 yaşındaki Hüseyin TATLISOY Dün akşam 6:30 sıralarında sosyal mesafe kuralına uymasını istediği iki maganda tarafından darp edilerek burnunda çatlak oluştu.

Sağlık 11.07.2020, 17:56 Güler Sağlam
Devlet Hastanesinde Temizlik Personelini Darp Ettiler!

Sağlık-sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu pandemi günlerinde hayatlarını ortaya koyarak mücadele eden Sağlık mensuplarına karşı yapılan vefasızlıkların yanı sıra  şiddetinde sonu gelmediğini söyledi.

TIKLAYIN

Yazılı bir açıklama yapan Bekir Nennioğlu şunları kaydetti.  "Son olarak Yumurtalık Devlet Hastanesinde görevli temizlik personeli 36 yaşındaki Hüseyin TATLISOY Dün akşam 6:30 sıralarında sosyal mesafe kuralına uymasını istediği iki maganda tarafından darp edilerek burnunda çatlak meydana gelmis 5 gün işgöremezlik raporu almıştır. Terörle mücadele sırasında polise askere kurşun sıkan nasıl vatan haini ise virüse karşı mücadele eden sağlıkçıya sıkılan yumruğun sahibide bizim için vatan hainidir.

Sozkonusu saldırıyı kınıyor sorumluların en kısa zamanda adalet önünde en ağır cezayı alması için olayın takipçisi olacağımızı belirtmek istiyorum."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-12
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?