PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Başhekim Yardımcısı Mesuter Yaşamını Yitirdi

Gölhisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nevzat Mesuter tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Sağlık 09.09.2022, 21:58 09.09.2022, 22:03 Cansu Polat
Başhekim Yardımcısı Mesuter Yaşamını Yitirdi

Burdur’un Gölhisar ilçesi Devlet Hastanesinde Nöroloji Uzmanı olarak görev yaparken aynı hastaneye Başekim Yardımcısı olan Uzm. Dr. Nevzat Mesuter tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Pankreas kanseri olduğu öğrenilen Dr. Mesuter tedavisinin yapıldı Burdur Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Başhekim Yardımcısı için Burdur Devlet Hastanesinde düzenlenen Törene CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, İl Sağlık Müdürü Sırrı Şenbayram ve mesai arkadaşları katıldı.

Dr. Nevzat Mesuter’in cenazesi, Burdur Devlet Hastanesinde düzenlenen törenin ardından Gölhisar’a getirildi. Dr. Nevzat Mesuter için, bir tören de Gölhisar Devlet Hastanesi bahçesinde tertiplendi.

Dr. Nevzat Mesuter’in cenazesi, Gölhisar Devlet Hastanesi bahçesinde alınan helallikten sonra cenaze namazı için Hacı Hasan Camii’ne kaldırıldı. Cenaze, burada kılınan cenaze namazının ardından, Konak-Horzum Mezarlığı’na, Dr. Mesuter’in 2020 yılında vefat eden babası Mustafa Mesuter’in yanına defnedildi.

Yorumlar (2)
Vehbi Kanyıldız 4 hafta önce
Çalışkan babacan iyi bir hekim aynı zamanda iyi bir zanaatkar ve oyma ustası idi. Gölhisar ilçemizi sevmişti rahmetli babasını Gölhisar defnetmisti kendiside babasının yanına defnedildi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Vatandaş 4 hafta önce
Hakkımı helal etmiyorum
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?