Fahrettin Koca: Personel Alımını Bir İki Hafta İçinde Açıklayacağız

Samsun'da yaptığı değerlendirme toplantısında sorulan soru üzerine sağlık personei alımıyla ilgili açıklamada bulunan Fahrettin Koca: bir iki hafta içinde alınabilecek personelin ne kadar olacağı, sayıları ve ne zaman alınmasıyla ilgili detaylı açıklama yapılabileceğini söyledi.

Personel Alımı 26.09.2020, 15:54 Güler Sağlam
Fahrettin Koca: Personel Alımını Bir İki Hafta İçinde Açıklayacağız

TIKLAYIN

Sağlık personeli atamalarıyla ilgili son gelişmelerin neler olduğu yönündeki soru üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, özellikle bu dönemde açılan ve açılacak hastaneler bulunduğunu söyledi.

Bu çerçevede çalışma yapıldığını, bir iki hafta içinde alınabilecek personelin ne kadar olacağı, sayıları ve ne zaman alınmasıyla ilgili detaylı açıklama yapılabileceğini aktaran Koca "Bu, çok uzak değil. Önümüzdeki haftalar, hem sayı hem hangi alanlarda bu alımın yapılacağını zaten söylemiş olacağız ve ilan etmiş olacağız. Bu yıl alım için çıkmış olacağız." diye konuştu.

Yorumlar (2)
atanamayan laborant 4 ay önce
SnKoca LaborantaÜçBin kadro.
By 4 ay önce
Sayın bakanım alım tamamda..bu pandemide neden sağlık çalışanlarını sevindirip sınavsız ünvan değişikliği vermiyorsunuz.. 1 defaya mahsus çokmu zor..zaten hakları...
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?