Yıldırım'ın konuşmasında, MHP'nin kamu çalışanlarının taleplerini dikkate aldığını ve onların yanında olduğunu ifade etmesi de salondaki katılımcılar tarafından büyük bir destekle karşılandı. Milletvekili, MHP olarak kamu çalışanlarının haklarının korunması ve refah seviyelerinin yükseltilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.

YAŞAR YILDIRIM: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN DEVLETİNDEN VE MİLLETİNDEN YANA ALDIĞI TAVIR HER TÜRLÜ ÖVGÜYE LAYIKTIR

Olağanüstü Genel Kurulumuzda bir konuşma gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’da hayırlı olsun dileklerini ileterek başladığı konuşmasında, “Türkiye Kamu-Sen’in her zaman yanında, kamu çalışanlarının meselelerinin çözümü için hep destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini kaydetti.

“Bilinmelidir ki, Türkiye’nin kazanımlarının, yarınlarımızı inşa edeceğini hep birlikte ifade ederek, yarınları birlikte kurmak için sözleştik” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, “Kamu çalışanlarının haklarının iyileştirilmesi için Milliyetçi Hareket Partisi'nin her zaman üzerine düşen görevi yerine getirdiği ve getirmeye devam edeceğini ifade etti.

Yıldırım, “Türkiye Kamu-Sen bizlerin gözbebeğidir. Kamu çalışanlarının hak ve menfaatleri konusunda ortaya koyduğunuz tavır ve duruş ile her zaman milli ve güzide bir sivil toplum kuruluşu olan Kamu-Sen’in devletinden ve milletinden yana aldığı tavır da her zaman çok değerlidir.

Kurulduğu 31 yıldan beri ortaya koyduğu tavır ve duruşla Türk memurunun gönlünde taht kuran Türkiye Kamu-Sen bugün yine  Ankara’da bir şölene imza atmaktadır.  Hem masada hem sahada bugüne dek sayısız kazanıma imza atan işte bu teşkilat ve bu teşkilatın mensuplarıdır.

Bizler sizlerin her zaman desteği olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, konfederasyonunuzun Olağanüstü genel kurulunu bir kez daha tebrik ediyor, tüm kamu çalışanları ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.