Mesai Dışında Acile Hizmet Veren Röntgen ve Laboratuvar Çalışanlarına %50 Artırımlı Nöbet Ücreti Ödenmesi - Bakanlık Üst Yazısı

Mesai saatleri dışında Acil Servise hizmet veren Röntgen ve Laboratuvar teknisyenlerinin nöbet ücretlerinin %50 artırımlı ödenmesi için Danıştay 12. Dairesinin çalışan lehine verdiği karara rağmen ödeme yapmayan kurumlar için Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının görüş yazısı illere gönderildi.

Mesai Dışında Acile Hizmet Veren Röntgen ve Laboratuvar Çalışanlarına %50 Artırımlı Nöbet Ücreti Ödenmesi - Bakanlık Üst Yazısı

Görüşte beyan edildiği üzere;

2020 Ocak Zamlı Nöbet Ücretleri Belli Oldu (657) öğrenmek için tıklayınız.

TIKLAYIN

Röntgen ve Laboratuvar Çalışanları %50 Artırımlı Nöbet Ücreti Mahkeme Kararı! haberimiz için tıklayınız.

Ayrı bir acil Laboratuvar/Röntgen birimi bulunmayan sağlık tesislerinde mesai saatleri dışında acil servis hastalarına hizmet veren Röntgen ve Laboratuvar Teknisyenlerine çalıştıkları süreler için artırımlı nöbet ücretinin 17.09.2019 tarihi itibari ile ödenmelidir.

Dava Açmayan Sağlık Personeli Nöbet Ücreti Alamayacak! haberimiz için tıklayınız.


Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 13:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER